www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zapostavljena prijateljstva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

triba nac vrimena i za prijatelje i za partnera..pa kad se to uravnoteži- divota Mr. Green


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne prastam.....po gotovu jer ja nikad ne zapostavljam prijatelje

niti cu to ikad razumeti, zasto to neko radi, ne moze se prosto pravdati, nemam vremena, uvek moze da se nadje.....


ove godine sam neka prijateljstva prekinula zbog toga...
kao sto rekoh, ne prastam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zasto smo mi devojke takve da kada nadjemo jednog ozbiljnijeg decka i pocnemo se ozbiljno zabavljati sa njim.. polako zapostavljamo dugogodisnje i verne drugarice? Zasto jednostavno ne nadjemo vremena za njih?


ovo ipak nije pravilo. smatram da se svima to negde manje vise manifestuje u nekom delu zivota, ali.. eto i ja nadjoh deckica i mi udjosmo u neku "ozbiljniju vezu" i .. drugarice su i dalje tu. niti one mene zapostavljaju,a imaju "momcove" niti ja njih. za sad je tako. Cool
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:26 pm    Naslov poruke: Re: Zapostavljena prijateljstva Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Zasto smo mi devojke takve da kada nadjemo jednog ozbiljnijeg decka i pocnemo se ozbiljno zabavljati sa njim.. polako zapostavljamo dugogodisnje i verne drugarice? Zasto jednostavno ne nadjemo vremena za njih?


Ono šta je žalosno jest da otkad sam ja sad duže u vezi, moje drage prijateljice mi prigovaraju šta ne idem vani s njima svaku subotu kao prije, šta ovo, šta ono .. međutim te iste kad nađu momke, promine se za 360 stupnjeva. Kombiniram izaći i s momkom i s prijateljicama, no uvjerih se neki dan da i dugogodišnje "verne" drugarice mogu da postanu nešto jadno i bijedno ..
Šta se tiče tog zapostavljanja, ja nikad nisan zapostavljala svoje prijateljice, nađem vrime za njih i za momka, samo im je u zadnje vrime počelo smetat šta dolazim s momkom ili se vidimo ono u pola izlaska .. al ne krivim ih ... da i ja vidim da je ovako neko zaljubljen i ima divnu vezu i ja bi bila ljubmorna Wink Laughing
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam se trudila da.. imam vremena i za njih i za njega.
Mada, jedna moja drugarica je zapostavila bukvalno sve svoje drugarice zbog svog decka - i sad nema nijednu drugaricu.
I nismo ljubomorne, nit smo bile, jer tada kada je ona pocela sa njim da se zabavlja, svaka iz drustva je imala decka, tako da ljubomora nije bila pitanje.
Nego, ona sa nama nije pricala obicno, nego, o bilo cemu da smo pocele da pricamo, ona uvuce njega, on najlepsi, najbolji, uvek on. I tako 24/7. I puklo. Preslo svaku meru.
On ovo, on ono. I kad mi nismo bile u vezama, ona nam je bacala u lice kako je ona u vezi.
Kad smo htele da pricamo sa njom o nasim problemima, ona uvek okrene na svoju stranu tj. na njega. I uvek, i uvek. I eto sad posle godinu dana ima samo njega. i nema ni jednu, ama bas ni jednu drugaricu. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se pre druzila intenzivno sa jednom grupom ljudi. Non stop smo bili zajedno. Onda jedno po jedno je dobivalo partnere. Jedan se ozenio, drugi se ozenio (a nije me ni zvao na vjencanje), vise skoro i nisam u kontaktu sa njima. Moj decko sada je veoma razuman ali i rekla sam mu glasno i jasno da svoje prijatelje necu da zapostavljam jer ce oni biti tu ako i kad on ode a i bili su tu pre njega. Skoro u sadasnjem drustvu smo svi zauzeti osim jednog druga ali se mi zbog njega pravimo da smo singl kad smo u njegovom drustvu Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog nove veze ostajemo bez prijatelja

Verovatno vam se već desilo da se zaljubite, započnete novu vezu i odjednom više nemate vremena ni za šta osim za novu ljubav.

Naučnici sa Oksforda sproveli su istraživanje na temu prijateljstva i ljubavi, tokom kojeg su ispitanicima postavljana pitanja o broju prijatelja i odnosima sa ljudima sa kojima se druže, a zatim je trebalo da procene te odnose kad uđu u novu vezu.

Rezultati istraživanja u kojem je učestvovalo 540 osoba starijih od 18 godina, pokazali su da ljudi u proseku izgube jednog bliskog prijatelja kada započnu novu vezu, prenosi BBC.

"Muškarci i žene koji su u ljubavnoj vezi, umesto prosečno pet bliskih drugova ili drugarica koje su imali dok su bili sami, imaju četvoro prijatelja", rekao je Robin Danbar, profesor psihologije sa Oksforda.

(MONDO)
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2011 7:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako vrijeme i godine nose svoje i ja mislim da to malo ima veze da li smo našle dečka ili ne. Recimo, godinama nemam vezu koju bih mogla nazvati pravom vezom, a ona to ipak jeste za razliku od onih koji se svakodnevno viđaju, drže za ruke, izlaze, upozmaju sa roditeljima ili druže sa njima, pa opet sam neka prijateljstva zapostavila, jer sam umeđvubremenu shvatila da mi i nisu toliko potrebna koliko su bila kada sam bila mlađa. Sada sama idem popiti kavu bilo di, ne zovući nikoga, niti trebajući nekoga. Imam postojane prijatelje koji me shvataju i znaju da je meni moja samoća moj Zakon, ali su tu kada osjete da sam ga prekršila. Sa godinama, ljude posmatramo drugačijim očima.
A što se tiče prijateljica i dečka, mislim i stojim iza toga da je u pitanju čisti strah ili neka vrsta ljubomore: ne želiš ga dijeliti pa ni sa najboljom prijateljicom, jer nisi sigurna u sebe ni u njega u početku i sasvim je shvatljivo da ga kriješ i čuvaš samo i jedino za sebe dok se ne uvjeriš da je to ono pravo i da nema opasnosti da ti bilo ko sa strane pokvari vezu. Je, prijateljica ima vrlo nezgoidnih i gadnih, samo nam je vrijeme potrebno da to vidimo. E pa taj instinkt koji još uvijek u sebi ne prepoznajemo upravo nas natjera da svog dječka ljubomorno čuvamo od svih i svakoga.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2011 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zasto smo mi devojke takve da kada nadjemo jednog ozbiljnijeg decka i pocnemo se ozbiljno zabavljati sa njim.. polako zapostavljamo dugogodisnje i verne drugarice? Zasto jednostavno ne nadjemo vremena za njih?


Ako imas pored sebe normalne osobe mislim na frendove, onda oni trebaju shvatiti a ne okrenuti nam leđa. Jednostavno se mora posvetiti vezi i dečku, mužu, jer je to tvoja voljena osoba. Naravno da ćeš sa njim provoditi najviše vrimena, umesto kafenisati sa prijateljicama. To je tako normalno i logično. Ne moramo u potpunosti zapostavit sve oko sebe, več naći neku ravnotežu. Možda kraće vrimena provoditi sa frendovima, ako su pravi razumjet če, a ako nisu, preči mi je muž. Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zapostavljena prijateljstva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon