www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Molim vas nadjite ove spotove hitno mi trebaju.....plz
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
mC_DeX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 6:46 pm    Naslov poruke: Molim vas nadjite ove spotove hitno mi trebaju.....plz Na vrh strane Na dno strane

Hi to all,
e potrebni su mi ovi spotovi molim vas pokushajte da ih nadjete.....

01.Tijana Dapcevic - Ona to zna
02.Ajs Nigrutin - Pajp(ali samo ta pesma ne da bude mix-ovana)
03.Ceca - (ne znam kako se zove spot-ona lezi na krevetu prekrivena pokrivacem u stilu tigrove koze,labudovi plove.....setice se neko...)

Aj molim vas hitno su mi potrebni!!!
Ako vas zanimaju neki hiphop (nashi) spotovi recite mi da ih uploudujem...
Samo ostavite post ako ste bilo shta okachili od ovog..

poz
mC_DeX



_________________
"... Kada svane, kad iluzija stane,
čekam neke bolje dane ..."
Dexstarr
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad.... nece biti bas jednostavno naci spotove, ali potrudicemo se.... strpi se par dana da pretrazimo...

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je sam pretrazio sve al nisam mogo nista da nadem Sad
 
mC_DeX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa oke ja cu da sachekam.....mislim da se moze lako nabaviti ovaj sa tijanom dapchevic.....oke sachekacu par dana a vi ostavite post ako ste neshto nashli...

_________________
"... Kada svane, kad iluzija stane,
čekam neke bolje dane ..."
Dexstarr
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Molim vas nadjite ove spotove hitno mi trebaju.....plz Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon