www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.....Moda.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:00 am    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

pa naravo da pratim....kao i vecina devojaka,ali se ne slazem sa gilencetom ,naime moguce je iskopirati slavne kreatore sa vrlo malo para tj.odgledate modnu reviju(moze cak i na tv-u) ako imate dobro oko(a ja ga imam s obzirom da mi je mama bila snajderka u slobodno vreme) spazite kroj i materijal odnesete snajderki(koja mi je upravo sasila kopiju jakne "morgan"od indeticnog materijala i isto kroja i kostalo me je umesto 22.000 sve ukupno 2000,e pa niko ne moze da me ubedi da je original jakna bolja jer je ova "kopija" i sivena samo za mene pa mi stoji kao salivena)a ako prsatite trendove morate malo i da obratite paznju na dubinu dzepa jer meni ne trebaju u ormnu dve original gucijeve majce i jedne farke d&g i sta onda da radim dok mi se jedna susi na zici drugu da nosim?!ni to nije fora!tako da ja sijem dost moje garderobe i oblacim se mnoogo bolje od vecine mojih vrsnjaka koji kupe 2-3 markirane prepaprene stvarcice a ja sasijem neke stvari o kojima oni mogu samo da mastaju!
a sto se tice kreatora neki od njih kreiraju stvari koje ovde ne bi bio u mogucnosti ni obuci jer ne bi imao gde,a i mnoge nase devojke nisu u mogucnosti izdvojiti 200evra za majcu jer nekoma toliko kosta cela gardewroba koju imaju!a i zasto dati toliko para za majcu od streca (a i nju je neko morao sasiti jer nije sama od sebe nastala) kada mozes kupiti neku slicu manje poznate marke za mnooogo manje pare!



_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad mi se zna dogoditi da baš potrefim ono što se nosi, jer mi se baš to svidjelo na polici u dućanu kad sam bila u shoppingu...inače ne pratim slijepo trendove, jer nije sve lijepo što je u modi...a btw. ne stoji sve svima!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko mogu i koliko hocu i koliko sma zadovoljna trendom pratim
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oblačim ono u čemu se osječam gut....znači pratim i modu ali ne baš u svemu............
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim ono sto mi se svidja i u cemu se osecam prijatno...
Nekad je to nesto sto je u modi,nekad ne... Wink
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim ih ali ne pod svaku cenu

_________________
FDGV FGBFG
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim modu.i volim da nosim sve sto je u trendu naravno ako mi stoji.

_________________
princess
 
kylica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 6
Mesto: capljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je moda u krvi....nosim ono što u tom trenutku žarko želim a to je uvijek u trendu....volim modu volim što mogu nositi što požeil i živim u skladus tim...nekome možda jadno ali šta mogu

_________________
luda i ponosna.....
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim modu,ali to ne znaci da je nosim.... zato sto ima jako puno stvari sto je u trendu sto mi se ne svidja ili sto mi ne stoji lepo... a ne volim da nosim nesto sto mi ne stoji lepo ili sto mi se ne svidja,ali sam obukla zato sto je u trendu... Volim da nosim stvari koje mi se svidjaju i ako nisu trenutno moderne..... Wink

_________________
Happy & Married
 
curica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 131
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim modu ali samo toliko da meni odgovara sve sto nosim
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim i volim da sam u trendu uvek nosim i stvari iz prethodne godine ali stalno kupujem nesto novo

volim da sam u tredu pratim modu i stalno nesto kupujem ali nosim i stvari iz nekih proslih sezona










[Edit by knknpnkn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta pratim modu ali nikada necu obuci ono sto mi se ne svidja ili mislim da mi ne stoji samo zato sto je moderno....Jednu stvar koju nikada necu kupiti ma koliko da je moderno su cizme kaubojke,...ne volim ih i kad bi ih obula samo bi mi trebao jos pistolj i sesir i eto me kao kompletan kauboj Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> .....Moda..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon