www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plavi orkestar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
kenet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo su dobri, steta sto ne izdaju nista novo, najbolja pjesma bolje biti pijan nego
star...


 
djukabog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 93
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plavi Orkestar, mmm, lepe uspomene su mi ostale uz njihove pesme. Muvao sam ribe preko njihovih pesama Smile)
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra grupa imam jako puno pjesama od njih i cesto ih slusam

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
bruno86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 48

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta dobar bend. Posebno su mi pri srcu pjesme "Zelene su oci te" i "Sava tiho tece".

_________________
"I've always belived that life is divided into two parts: what is and what should be. And that,with a lot of effort,some hard work and maybe a little luck,there are moments in your life when the two parts touch. When what is and what should be are the same." - Ed Stevens
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma oni su ti ex-YU Bitlsi Wink
Imaju puno dobrih pesama.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Zelen su bile oci te" me podseca na staru plavooku ljubav, a uz "Suadu" sam pravio rusvaj na zurkama. Sve u svemu legendarna grupa Wink

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oni su jedna od retkih ex-yu grupa koje ja volim da slušam još od malena...

Ako su to samo bile laži
Ljube se istok i zapad
Lovac i košuta
Od rođendana do rođendana
Pijem da je zaboravim
Sačuvaj zadnji ples za mene
Suada
Tako male stvari
Zelene su bile oči te

...Samo su neke od fenomenalnih pesama koje su ostale hitovi do dana današnjeg...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Snoopy685
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle dugmica, meni omiljena grupa.Imaju mnogo jakih stvari, a Losa je bas simpa!!!!!!!!!
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su prave legende jer su več toliko dugo na sceni
 
gocili23
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam im nove pesme, ali svidjaju mi se stari hitovi kao sto su neka ljubi se istok i zapad.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad sam bila luda za Losom naravno. I danas volim da ih slusam.Isla sam kao klinka i na koncerte.Kako je nekad dobra muzika bila, eh.

Secam se kad je izasao album Smrt fasizmu,sloboda narodu da je izazvao pravu pometnju.

Meni licno se najvice svidja kompletan prvi album, Odlazi nam raja, Suada, Valcer, a i sve ostale.

A pogadja me Samo ponekad na tvoj rodjendan

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grupa koja je definitivno obelezila moju mladost..dan danas mi u kompjuteru stoji par njihovih pesama...U jevrema slika ta, sava tiho tece,Suada, valcer, bolje biti pijan nego star,na tvoj rodjendan....Ma koliko fizicki smesno izgledali..smesno za danasnji pojam estradnog izgleda, njihove pesme i glas Lose su nesto sto su zaista ostavikli veliki trag u mom odrastanju...
Kada dođe zima i prve pahulje, čekaću te moja Buco kraj prve gimnazije,
a nećeš, nećeš doći, znam te dobro,znam, mozda je i tako bolje, navik'o sam biti sam....
Njihove pesme su se pevale na ekskurzijama, na sedeljkama, kada smo se okupljali ispred zgrade sa gitarama u rukama..jednostavno bili su hit..i dan danas njihov kvalitet ostaje... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Plavi orkestar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon