www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju srednju skolu upisati?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Koju srednju skolu upisati? Na vrh strane Na dno strane

Hajde svi Vi srednjoskolci i ostali koji ste to nekada bili pomozite osnovcima i recite im koja je po Vama srednja skola najbolja za njih i zasto.

 
bosnianAdo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2005
Poruke: 59
Mesto: Gracanica i Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako planiras ici na faks, ravnaj se po tome, a ako imas vise opcija uzmi onu tezu, jer sto vise naucis u srednjoj bolje ti je na faksu. Evo recimo, ja sam zavrsio matematicku gimnaziju, i sada je faks sala, jer se ravnaju po ekonomskoj, sve sto sada radim na faksu sam radio u srednjoj, cak i teze...
 
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 5:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako, ja idem u srednju graficku skolu...i mogu reci da je skola super, posle nje moze se naci posao, nije teska skola, a drustvo je sasvim ok...pa ukoliko neko ima interesovanja za graficku struku ova skola je super
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam napravila katastrofalnu gresku prilikom upisa u srednju. upisala sam tenicku skolu smer za robotiku. gradivo mi se nije svidjalo, drustvo nije bilo bas nesto...
zato sam dobro razmislila pri izboru fakulteta i prezadovoljna sam...za sada

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja idem medicinsku pa moras prvo videti sta ti se svidja ja volim ovo sto idem a uostalom skola ima veliku perspektivu bar u ovoj zemlji u kojoj sada zivim ali je nemoze svako ici!!! Prvo mora svako znati koje su mu sopstvene jacine pa onda ocene pa onda tek upis Wink

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam završio medicinsku.
Prvo moraš vidjeti šta ti se sviđa šta bi ti radio u životu, a onda se raspitati u tim školam da saznaš šta ćeš ti zapravu učiti u toj školi a tek onda odabrati školu ismjer

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisala gimnaziju i super mi je ,mojima se nije na pocetku svidelo lisam upisala i super mi je!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi... Ako nisi siguran/na dali zelis fax, onda nikako gimnaziju, nece ti nista koristiti... Ako ne znas sta zelis, onda gimnazijia nije los izbor... Ukoliko imas neki talenat ili afinitet, a ima strucna skola za to, onda tamo DEFINITIVNO... Ja sam evo gimnazijalka, i to zbog engleskog, koji cu nadam se i studirati... Very Happy

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam upisala srednju građevinsku i htjela sam studirat arhitekturu..al neću..mal sam se predomislila..stufirat ću engleski
Rolling Eyes

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bi se ne bi islo samo linijom manjeg otpora mislim da onda jedini pravi izbor ostaje gimnazija,ipak se tamo stice neko opste obrazovanje a posle se na faksu diferenciras a opet poznato je da su svi intelektualci mahom iz gimnzija,opet ako neko ne planira da studira onda neka upise neki zanat ali skole tipa ekonomska su blago receno gubljenje vremena
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako imas dobre ocjene,idi u bolju skolu...ovdje kod nas sa boljim ocjenama idu u gimnaziju,medicinsku i ekonomsku,a ovi sa losijim idu u prometnu,gradjevinsku,strojarsku,turisticku...pa ne moras bas gledati koju ces skolu da bi taj fax upisala,ja sam npr u medicinskoj,smijer fizioterapeut,a namjeravam pravo upisati poslije...
 
veca_at
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 9
Mesto: Linz/Novi Sad

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 7:42 pm    Naslov poruke: Re: Koju srednju skolu upisati? Na vrh strane Na dno strane

e ovo je i meni bio veliki problem
mislim ono , sta da upisem, pravo pitanje sta mene uopste interesuje

Mnogo njih ima prestavu o sebi, sta zele u buducem zivotu, a ja kao klinka tada (sad sam malo vetjka klinka xixixi) "sta mene interesuje, ne znam sta ce sutra biti , a kamoli sta zelim da postanem i koji je smer dobar za mene u buduce".Lomila sam glavu sa tom temom.I na kraju mislim htela sam gimnaziju, ali to svi upisuju nekako je hmmm svako znas ono jednostavno sam zelela nesta drugo. I odlucila sam se za menangment controling.....
I jos ne znam sta zelim dalje da budem Very Happy

_________________
ae da dzuuskamo Very Happy xixii
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koju srednju skolu upisati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon