www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju srednju skolu upisati?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gimnazija je poprilicno dobra ako zelis na dalje skolovanje

 
milan85bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izbegavajte Teslu......
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisala masinsku skolu na zvezdari...skola je najjaca...svi misle nije skola za devojcici,ali nije tacno...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Djerma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deveta gimnzija je najbolja (satro)

_________________
Neka vam najlepsi dan u proslosti bude najgori dan u buducnosti...
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je farmaceutska dobra!
 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije teska Matematicka gimnazija, ali samo za one koji hoce da uce i koji znaju . Inace ovako preporucujem medicinsku, opsti smer, i tehincku skolu, najjaci smer. Samo ne opste gimnazije Wink
 
jokicaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za frizeraaaaaa......aaaaaaaaaa......to voooooliiiiiiiim Laughing
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko jos nemaju idejo o tome cime zele da se bave u zivotu-gimnazija-imaju jos 4 godine,kada su malo zreliji,da razmisle profesiju kojom zele da se bave
A ukoliko znaju-neka upisu strucnu skolu u kojoj se uci stuka te profesija.

_________________
Volim narodnjake
 
TODOU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam ja cu gimnaziju ali ovi moji koji ne maju bas obre ocene idu u trgovacku.Ja to ne mogu da razumem koja je poenta skolovati se da bi radio u butiku ili negde drugde kad to mozes i bez skole!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako planirate da studirate, onda gimnaziju, a ako ne, onda nesto strucno
 
Ed Hunter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja sam sad 8 razred. Prijemni je sve blize. Ja znam koji cu fax da upisem. To je fon. Moj burazer je tamo dobio doktorat i pricao mi je da ako volim informatiku i prog. jezike da je to idealno za mene. + me naucio kako da ucim na fonu, a i svidja mi se. Sad me jedino zanima koju mi srednju preporucujete. Iz osnovne uvek nosim prosek koji je na granici sa odlicnim. iz sestog nosim 4.50 a iz sedmog sam malo popustio pa imam 4.23. U osmom planiram da budem odlican (verovatno 4.50). za prijemni vezbam podosta pa ne bi me zacudilo da dobijem svih 40 bodova. Napisite jedno 5 skola koje bih mogao da upisem. Hvala.

_________________
And I know what I want
When the timing is right
Then I'll take what is mine
I am the clansman...Freedom
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si musko ekonomska... Em je puna lepih devojaka em je i dosta priznata i mozete se zaposliti posle nje! Nikako gimnazija
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koju srednju skolu upisati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon