www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju srednju skolu upisati?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako jos ne znas sta zelis u zivotu,nije losa ideja da se upise neka dobra gimnazija,prosiris svoja znanja i dobijes 4 god da resis sta ces sa sobom!!!

 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa upisi ono sto ti najbolje ide. Ako si u svemu dobar onda gimnazija
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno planiras nesto da studiras, za to ti je najbolja gimnazija. taman imas jos vremena da razmislis cime zelis da se bavis. ne ko ja, sa medicinske na pravni!
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sada zavrsila 8. razred i upisacu gimnaziju... 8)
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam za druge, jer ljudi imaju razna interesovanja, ali ja nisam imala nekih problema oko toga.. znala sam da cu u gimnaziju, i posto nisam bila sigurna koji smer, onda sam uzela opstu, i to je to..
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi sta koji ucenik zeli i sta mu dobro ide. Samo nikome ne bih preporucila da upise Gimnaziju ako nije 1000000% siguran da ce ici na fax i da ce ga zavrsiti , jer s Gimnazijom nema nikakvo zvanje Very Happy

Najbolje je da svako upise ono sto zeli da uci i usavrsi , a ne da slusa druge sta je najbolje , jer samo mi sami znamo sta je najbolje za nas.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
snouvi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 11
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paaa ja sam u trgovackoj skoli 2raz. Trenutno mi je skolau rasutom stanju( dost jedinica). Skola sama po sebi je teska ali ako ucis onda nie,sam ak zapneš sve se moze Smile Da dodam, ja nebi nikada u gimnaziju jel nevolim uciti previse,a nakon gimze moraš da ides na fax, aaaa fax za mene nije ni na kraju pameti,e..tako da neku strucnu skolu (eko,trg. ili obrtnička) Smile...uzivajte u savetima Very Happy hehehh
 
maLa_moCiCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 91

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam upisala Ugositetljsko turisticku skolu
za HTT (hotelijersko turisticki tehnicar)
i svida mi se Razz
 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba upisati ono što ti se najviše sviđa, ono za šta misliš da ti odgovara, da je baš za tebe. Ali ako nemaš predstavu šta bi mogao, onda idi u gimnaziju... Ja sam u ekonomskoj i extra mi je i stručni predmeti mi idu od ruke tako da se nijednog trena nisam pokajala što sam to upisala Smile

_________________
Волим те
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po pitanju Ekonomske se slažem pošto i ja idem u Ekonomsku,i nisam se pokajala ... ali opet najbolje je da se na listu za upis srednje škole prvo stave svoje želje (iako one nisu realne,odnosno ako nemaš dovoljan broj poena za tu školu ili smer) jer se dešava da posle prijemnog smanje kriterijume!!!

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tko ima dovoljno bodova, nema pojma što bi upisao, ali zna da želi nešto studirati, neka upiše gimnaziju. Ja se nisam mogla odlučiti hoću li upisati ekonomsku ili gimnaziju i zahebala sam se na kraju...

Malo je onih koji su sa 14 godina sigurni što žele raditi u životu, nekima je bitno samo da "upadnu" u bilo koju školu, ali puno njih do kraja srednje shvati da se nalazi na sasvim krivom mjestu...

 
fabia4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisao Tehnicku, smer Tehnicar drumskog saobracaja i uopste se ne kajem . . .
Samo sto mi je mehanika problem, ali ajd . . . Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koju srednju skolu upisati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon