www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ogame
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
bosnianAdo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2005
Poruke: 59
Mesto: Gracanica i Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Ogame Na vrh strane Na dno strane

Jedna odlicna online multiplayer igrica, koja je zarazna 10 puta vise od hattricka i svih ostalih online igrica zajedno... ja ne mogu da spavam, samo pratim da mi neko nece pokupiti resurse... Very Happy

O čemu se radi kod OGame


Ti si intergalaktićni imperator koji kroz razne strategije proširava svoju moć širom više galaxija. Ti počinješ na vlastitoj planeti i gradiš sa prisutnim sirovinama ekonomsku kao i vojnu infrastrukturu. Kroz proces istraživanja dobijaš mogućnost da prisvojiš nove, modernije tehnologije kao i oružne sisteme. U toku igre češ kolonizirati nekoliko planeta, spojiti saveze sa drugim vladarima, sa kojima češ trgovati ili voditi rat.


Na izboru imate:

www.ogame.de - njemacki i orginalni server
www.ogame.org - engleski
www.ogame.fr - francuski
www.ogame.hl - holandski
www.ogame.ba ili www.ogame.com.hr - balkanski

Prije nego pocnete igrati procitajte pravila da ne bi dobili brzo ban (bushing pravilo, multialarm, psovanje - ako vas je neko pokrao, nemojte se ljutiti i psovati mu, mozete dobiti ban, vec fino zapnite i smilsjajte osvetu, jer osveta je najljepsa kad se servira hladna Very Happy itd.).

Sretno!


 
fatboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 246
Mesto: Banjaluka, RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja igram ogame, ima 3 sedmice, igra je vrlo zarazna, toliko zarazna da to nije normalno... Smile
Ako vas imalo interesuje strategija, onda je ovo nesto za vas, kad jednom krenete, necete prestati igrati...
 
pokra16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na fakultetu u jednoj učionici ima 30 račinala i svi zauzeti; zbog čega???

ljudi igraju ogame, od 6-20, stvarno zarazno
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ogame nije losh, ali ako imas dinamicki ip onda mozes praviti saveze sa samim sobom, a to mi je malo glupo..
 
ЦарДушан
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ogame je stvarno cool igrica. Ako trebate savez dodjite kod K 63 (Kobre 63)

_________________
Mislim...ne ide to...
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na kom serveru igras?
videcu da se nadjemo!
 
halabit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi ajde ako ima nekog na ogame.ba , juce su otvorili novi univerzum 4 , tako da ako hoce neko da se prikljuci sad je vreme posto smo svi na pocetku.

Takodje imamo nas savez u uni4 zove se Jedi Knights of Honor , tag: JKOH , ako hoce neko da se prikljuci dobrodosao je ( da bi se uclanili idete na savez->trazi savez->upisete JKOH->kliknete na kandidaturu).
Takodje ako neko ima neka pitanja moze slobodno da mi postavi na mail halabit@gmail.com ili moze da me nadje na ICQ-u : 292583716
 
w0rm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: kakanj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: hmm Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav raja i ja sam poceo da igram ogame pria nekoliko sedmica ali uvijek manjka resursa da li neko ima sta viska da posalje ja sam na ogame.ba

_________________
Eldin Kulovic
 
Mirun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 96
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel to besplatna igra kao American Army primera radi, koliko je teška za download. Može li se igrati sa modemom Embarassed
 
maajsta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 8
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igro sam i ja imo 35 000 al dosadilo vise
 
-Blackking-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 61
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igram u uni 3 na ******** ... imam samo za sad 17k bodova Smile

Editovao GiGimix, zabranjeno je reklamiranje ovakvih sajtova!
 
Tark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 74
Mesto: Pa gdje god samo da ima ljudi i da ima partya!

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: O-game Na vrh strane Na dno strane

Ja ga igram ako se neko oce uclaniti u moj clan neka se prijavi u DSL=Dragons Slayers

_________________
THE DEATH IS ONLY THE BEGINNING!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Ogame Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon