www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rechi..njihova moc
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anabel Lee i Mikonen slazem se s vama u potpunosti!Takodje mislim da covek ponekad prica da bi priokrio sta starno oseca, zeli i hoce, sta moze i gde postoje granice.. Meni licno mnogo vise znaci i kakrakterise osobu sta zapravo urade a ne sta kazu.. To je po mom misljenju takodje neko olicenje ili pecat njih samih

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reci mogu biti tako jake da je to neopisivo.

Znate onu staru: Lepa rec i gvozdena vrata otvara!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 48
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa slozila bih se s onim,da pogled govori za 1000 reci...
pa mislim da je lepo pricati...govor je svakako sjajna mogucnost...ali te reci nekad strasno znaju da povrede...pa je nekada bolje ne koristiti ih

_________________
cokya
 
nesanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 89

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci ubijaju, zbog reci dolazi do rata, reci pogađaju u srce i mnoge reci koje su culi u mladosti progone jos uvek.
ali opet sta ima lepse nego kad ti neko kaze: volim te ili nedostajes mi.
 
kanddo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 24

afghanistan.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:48 am    Naslov poruke: riječi Na vrh strane Na dno strane

snaga riječi je takva da će ljudi prije povjerovati laži koja dobro zvuči nego istini. ili drugačije: kad kažeš neku dobru riječ svi će se praviti kao da nisi ništa rekao kao da to ništa ne znači (valjda i ne znači ali ipak)
 
hasan20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stara poslovica kaze"Daj covjeku moc pa ces vidjeti kakav je on covjek".Sva ovo sto se dogadjalo na ovim prostorima je potvrdilo tacnost ove poslovice.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reci imaju ogromnu moc...Ajde metaforom cu se mozda posluziti, ali neke izgovorene reci mogu da nas pogode i zabole vise od metka, a neke mogu da ispune nase srce neizmernom srecom....sve zavisi ko ih izgovara i s kojom namerom

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je rec bitna i da kao sto kazes na neki nacin imaju moc, ali....
Ja mislim da je mnogo bitnije znacenje reci koje se izgovore....
To vec treba birati. I paziti se.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad su i gacice mokre..... Wink

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
ponekad su i gacice mokre..... Wink

mislim stvarno,kad odvalis odvalis zlata ti vredna Laughing
Recicu samo jedno:
lepa rec zlatna vrata otvara

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Re: rechi..njihova moc Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:

shta vi mislite o svemu tome ? kolika je po vama moc rechi ? sposobnosti reci ? da li je to zaista moc ?



Mislim da reci puno znace i da bez njih neke stvari nebi mogle da se urade.... Mada reci znaju nekad biti lazna,pa samim tim je potreban i pogled ili dodir da bi sve bilo kompletno... Ali definitivno covek koji zna lepo da prica ima veliku moc da ubedi svakog na planeti.... pa samim tim rec ili moc govora treba imati jer bez nje ne mozemo nista....

_________________
Happy & Married
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista moc!!!
Definitivno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Rechi..njihova moc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon