www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rechi..njihova moc
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci su teske.uglavnom.mnogo puta sam rekla nesto sto nisam mislila,to je glupost...i kad nesto kazes tesko ispravis,najcesce zbog ponosa...a svi znamo koliko se frljamo sa recimo i koliko lupetamo..kakva crna moc

 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijeci su najjace orudje..i s njima treba pazljivo jer rade svasta
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reci jesu moje igracke, cakle mi se u glavi kao oni sareni
staklici kaleidoskopa i svaki put mi je druga slika u ocima kad
zazmurim.
Djorjde Balasevic
Very Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TweexY je napisao/la sledeće:
Reci jesu moje igracke, cakle mi se u glavi kao oni sareni
staklici kaleidoskopa i svaki put mi je druga slika u ocima kad
zazmurim.
Djorjde Balasevic
Very Happy


Moraću da iscitiram kompletno Smile

'Reči jesu moje igračke, cakle mi se u glavi kao oni šareni
staklići kaleidoskopa i svaki put mi je druga slika u očima kad
zažmurim.

Ali, postoje u nama neke neprevodive dubine,
postoje u nama neke stvari neprevodive u reči, ne znam...'


Katkad pravovremene i odabrane, snažne, a nekad, o5, tako nebitne i nepotrebne.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 2:00 pm    Naslov poruke: Re: Rechi..njihova moc Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
jedan filozof je rekao neshto shto je u to vreme pokrenulo svet a to je :

"koliko mogu reci, toliki je moj svet " , znachi koliko je nasha moc da kazemo, isprichamo, objasnimo tolika je velichina nasheg sveta. hm... interesantno.

razmishljao sam o tome i doshao do zakljuchka da u ovome ima istine. kako ? jednostavno! onoliko koliko uspem da kazem, objasnim..toliko ili chak i vishe dobijem. ako cutim , ne govorim, moj svet se svodi na mene, i dobijam samo onoliko koliko sam sebi mogu dati, a da li je to dovoljno, ipak je svet puuuuno veci ?!?!

shta vi mislite o svemu tome ? kolika je po vama moc rechi ? sposobnosti reci ? da li je to zaista moc ?
Moc reci je stravicna! To odlicno znam. Mogu puno da postignem recima. Odlican sam govornik. Skoro da nema granica mojoj moci ubedjivanja ljudi.

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci bole. reci spasavaju. reci ubijaju.
reci su kao cipele, starih se stidimo, a nove zuljaju. reci su kao odeca nekada sive i otrcane, nekada pomodne, cesto neukusne. one su deo predstave o nama. one su nas stil, one su odsustvo stila.
one coveka mogu predstaviti kao gospodina, kao bela kosulja i kravata, a mogu ga dovesti u nepriliku kao raskopcan slic.

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Riječi ... zlatne, poput melema za dušu, tople, drage, potrebne kao vazduh i voda ... riječi surove, okrutne, britke poput sablje, skidaju glavu i ubijaju ... riječi su zaista čudesno moćne.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 10, 2010 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tri stvari se ne mogu vratiti : proteklo vreme, ispaljen metak, izgovorena reč.
Pazi šta govoriš.

_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 18, 2010 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Margarita*** je napisao/la sledeće:
reci bole. reci spasavaju. reci ubijaju.
reci su kao cipele, starih se stidimo, a nove zuljaju. reci su kao odeca nekada sive i otrcane, nekada pomodne, cesto neukusne. one su deo predstave o nama. one su nas stil, one su odsustvo stila.
one coveka mogu predstaviti kao gospodina, kao bela kosulja i kravata, a mogu ga dovesti u nepriliku kao raskopcan slic.

bravo.......

_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Rechi..njihova moc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon