www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fitnes, vasa kondicija i lepota tela
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nezadovoljni ste svojim izgledom?
Nisam nezadovoljan, ali moglo bi i bolje Smile

Da li vezbate???
Treniram karate, 2 puta sedmicno imam trening, a ostalih noci sam na stadionu - trcim Smile jednostavno zelim da odrzim kondiciju Smile

Sta???
Vec reko Smile

Koliko cesto???
I to reko u drugom pitanju Smile

Da li vam je to vazno???
Izgled... pa mozda i je, ali ono sto mi smeta ionako ne mogu skinuti nikakvim vjezbama, pa zato... Smile sta mogu, uzivam trenirajuci, jer prvenstveno treniram radi svog zdravlja, i ne pijem iz istog razloga - ne svidja mi se pivski trbuh Smile sta ce mi on, ako mogu imati malo keramickih plocica Smile)

pozz


 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem na aerobik 3 puta sedmicno i vozim kucno biciklo kad ne idem na aerobik i veoma mi je vazno da vjezbam odrzavam kondiciju i dobar izgled
 
topmodelsica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 65
Mesto: Beograd,Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo volim da se setam,po prirodi,po planini,po gradu i po prodavnicama.Spojila sam lepo i korisno,stalno obilazim trzne centre i prodavnice,biram,probam i kupujem.
A kad se setam u prirodi,ja imam bas dosta kondicije,i ustvari to je cesto brzo hodanje a nije setnja.To je fantasticno za oblikovanje tela i za trosenje kalorija,a ne formiraju se misici kao kad se trci ili kad se rade vezbe.
Kad treba da idem gradskim prevozom idem peske,i kad je mraz i kad je kisa.Nikad ne idem liftom.Na primer nije retko da se setam 3 ili 4 sata.
Radim i ja ponekad vezbe,ali lagane.Samo jednom sam bila u fitnes centru,to je za moje krhko telo ipak jako tesko a ja bas i ne bih da budem tako snazna za te vezbe na spravama.Ja ustvari volim da budem mrsavica.

_________________
prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem na aerobik i pilates svaki dan!

_________________
 
sara123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 72
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja treniram latino ples (rekreativno) barem 2 puta nedeljno... trudim se da svratim u teretanu ili na bazen kad god ima vremena
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je dovoljno dva puta sedmicno aerobic
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treniram kosarku..osim toga redovno kuci radim sklekove za bicepse i tricepse i trbusnjake...rezultati su vidljivi

_________________


Love don't let me go
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh blago tebi...ja sam se strasno ulenjila..ma odavno planiram onaj sobni trenazer da nabavim ali mi finansije ne dozvoljavaju.posto mi trcanje bas i nije omiljena disciplina Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ni meni trcanje omiljena disciplina,vise bih volela da idem na yogu ili pilates ali to kod mene nema.
Ali isla sam na aerobik i to mi je super jer stvarno posle toga osetis da radis nesto korisno sa svojim telom.Sutra opet krecem na aerobik...Very Happy
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada imam odredjeno vrijeme za vjezbe, sve je u redu. Imam odlican osjecaj da radim nesto dobro za sebe.
Vjezbam na step aparatu u vrijeme moje serije. Znaci, pocinje moja serija, stajem na aparat . Hop, hop, jedan , dva.
Jednom mjesecno idem na bazen i radim sa zenama fitnes u vodi,
zatim plivam do potpuno iscrpljenosti. Jedva se dovucem kuci. Te noci spavam kao beba.
Sutradan sam lagana kao ptica, samo sto ne poletim..
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Pilates Na vrh strane Na dno strane

Pilates je zakon, dobija se zategnuto zenstveno telo. Moja preporuka, a skoro sve sam probala. Zahteva malo vremena.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja je preporuka Jezzer Size! Posto sam i sama bila instruktor prvo aerobika, pa zatim Jezzer Size-a, garantujem da ne postoji nista efikasnije i bolje! Idite samo jednom i odgledajte trening, pa cete videti da nikakvi pilatesi i aerobici ne mogu da se porede sa JS-om! Wink

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Fitnes, vasa kondicija i lepota tela Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon