www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Night Watch
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Night Watch Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam gledala Nocnu Strazu i moram priznati da sam se malo razocarala. Volim filmove koji su pomalo mracni i teraju te na razmisljanje. To sam ocekivala i od ovoga. Nekako ne znam sta da mislim o njemu. Ostao je dosta nedorecen.
Da li ste ga gledali? Ako jeste sta mislite o njemu?



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Wicked_Sick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slabo. Pristojni efekti i praktično nepostojeća priča. Da je ovakav film snimljen u Holivudu svi bi ga popljuvali(sa dobrim razlogom), a ovako ga predstavljaju kao predvodnika nove ruske kinematografije. Ovo je otprilike na nivou Van Helsinga.
Jedino što mi se zasta dopalo je ona prva scena kod babe vračare, odatle film ide naniže.

Izgleda nedorečen zato što je to prvi dio trilogije. Drugi dio se već snima a prava za treći je otkupio Fox i snimaće se na engleskom jeziku.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taman sam se obradovala necemu sto ne dolazi iz Holivuda. Mogla sam i da pretpostavim da ce pre ili kasnije zavrsiti tamo.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
aflek
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Okt 2005
Poruke: 25

poland.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mene je razocarao jer sam ocekivala mnogo vise.
al pogledat cu 2 i 3 dio pa mozda na kraju mi se i svidi

_________________
ne cuvaj nista za specijalne trenutke,svaki dan je u zivotu specijalan
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los, mozda sam ocekivao vise.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj film ce imati vise delova. Film mi i nije tako los i ubedjen sam da ce naredni delovi biti mnogo bolji!
 
Oliver_Novakov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam se malo razocarao, ali mozda i ne bi trebalo, jer je film samo malo drugaciji, sto i nije tako lose. Zar ne?
 
kobazz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2004
Poruke: 6

PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odlucio da ga pogledam nakon pozitivne recenzije kventin tarantina. Secam se njegovih reci da se nocna straza meri sa matriksom. Za mene daleko od istine. Film je glup skroz sem nekih OK efekata
\
poz
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice nastavaka, zato je nedorecen, mislim da je radjen po nekoj knjizi, bice bar josh 2 nastavka, ali slazem se da je nedorecen, nejasan, konfuzan Confused

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam, i nisam odusevljena...nije los ali nista specijalno...cula sam da ce biti trilogija....a i po trejlerima nisam znala da je ruski...mada nije los

_________________
 
FilipovicN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 34
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: x Na vrh strane Na dno strane

ono film je OK a one naocare mi se svidjaju zanimljive su 8)

_________________
OK.
 
stepig
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 8
Mesto: Kikinda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: nocnoi dozor Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican po meni, provukao se malo bolje od ocekivanog jer je na ruskom, sto mu daje potpuno drugaciji smek... Ali ipak, mozda i bas zbog toga, mnogo je bolji od Van Helsinga koji je zestoko podbacio. Kao da ljudi koji su radili na V H imaju mnogo mladju ciljanu publiku.
A ako se spremaju i nastavci za N W... odlicno!
Poz svima! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Night Watch Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon