www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koliko cesto masturbirate?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto bih ,kada imam verenika Laughing Laughing Laughing


_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
zasto bih ,kada imam verenika Laughing Laughing Laughing



Upravo kao sto Tamara rece samo sto sam ja u braku vec, tako da nemam stvarno potrebe za tim Rolling Eyes
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto nemam potreba za tim, bash zato shto nisam u braku. Laughing

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baskad mi dodje a nemogu da se vidim sa deckom..

_________________
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako cemo lagati - rijetko, a ako cemo istinu govoriti - cesto Mr. Green
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 23, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu da shvatim kako neko ocekuje od partnera da mu pomogne u masturbaciji ..

sta recimo ako partner/ka ode na put i nije tu jedno mesec, dva Shocked Shocked Shocked

ja bogami to odradim redovno .. svaki dan ili svaki drugi dan .. otkako sam docuo da je to zdravo za muskarce .. ne bunim se Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 23, 2008 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kada osjetim da mi to fali,ne prečesto no dodje ponekad krizno razdoblje

_________________
 
orozovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jun 2007
Poruke: 6
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kada... nekad jednom dnevno,nekad dva puta...a desi se i da prodju dva tri dana pauze Very Happy
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čim me ruka zasvrbi (Desanka moja mila) odma, nea veze kolik puta, dok je ona sretna, sretan sam i ja, a i prazan bogami

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lekari kažu da muškarci treba da imaju bar 5-6 ejakulacija nedeljno(masturbacija,seks,svejedno) ako žele da spreče rak prostate.E,sad ako niste u braku ili vezi,to ne znači da treba kvariti gore navedeni "prosek".A i lekare treba poslušati... Mr. Green
Ne,stvarno,čuo sam da je poželjno izbaciti iz sebe "višak",jer stvorena sperma ne bi trebalo "dugo da stoji"..."unutra",tj. da je to isto kao i za žene menstruacija...neki vid čišćenja organizma.E sad,to što je kod nas to manje bolno... Mr. Green
A i neki lekari kažu da ejakulacija podmladjuje muškarce... Mr. Green
Ne,ove ne pričam napamet,stvarno sam čitao i čuo dosta o ovome.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad osetim potrebu a to je svaki dan Mr. Green
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ne mogu da shvatim kako neko ocekuje od partnera da mu pomogne u masturbaciji ..

sta recimo ako partner/ka ode na put i nije tu jedno mesec, dva


Ne pomaže mi on u tome. Poenta cele priče je da nemam potrebe za tim, imam redovno odnose, pa i više puta na dan, a i meni to lično zadovoljstvo nije najvažnije i nisam opsednuta time. Draže mi je da se mazim i ljubim sa mužem nego što ću imati sex sa njim. Ima nas različitih i jednostavno ne osećaju svi istu potrebu za tim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> koliko cesto masturbirate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon