www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam je bitna velicina?-"Mali ili Veliki"
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
ipetrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Da li vam je bitna velicina?-"Mali ili Veliki" Na vrh strane Na dno strane

I jos ovo da vas pitam. Sta je najbitnije, oblik, velicina, debljina... Sta vas najvise privlaci kod muskarca?

P.S.: Nemojte se ljutiti zbog ovih upada, ali mislim da je korisno da jedni druge sto bolje poznajemo. I vi slobodno pitajte nas sve sto vas interesuje. Very Happy


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bitno nista od toga-bitna je tehnika Very Happy
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Nije bitno nista od toga-bitna je tehnika Very Happy

Slazem se
 
Mozaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 8

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Takodje Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem da je bitna tehnika...
 
ipetrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, bitna je tehnika, ali, da prostis, nije ti isto kad ti udje 8 cm i 20 cm!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koja bwe tehnika
to je prica za devojcice bwe
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je velicina bitna *ebo tehniku onda kad nema nista! Mr. Green

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oh Boze o cemu vi pricate?! Rolling Eyes

pa ja mislim da je debljina vazna da ga cure bolje osete... velicina da ga duboko osete... a tehnika da uzivaju! Mr. Green
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...e tako je jugovicu bas ga potrefi! Mr. Green

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mi se pobrinemo uvek za tehniku,a od muskarca zahtevamo ono drugo-velicinu i obavezo debljinu Twisted Evil
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NINANENA je napisao/la sledeće:
pa mi se pobrinemo uvek za tehniku,a od muskarca zahtevamo ono drugo-velicinu i obavezo debljinu Twisted Evil


e pa Ninanena ukoliko muskarac nema ono sto vi zahtevate, treba da se pobrine i za tehniku! Wink ... ali u sustini mislim da skoro svaki muskarac zna da zadovolji zenu! Bar se meni do sad nijedna nije zalila, nego su uzivale potpuno! Mr. Green fuuuuuuj sto sam arogantan Embarassed hihihi..!
 
ipetrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti tako kazes. Mene brine to sto ti komentarises velicinu, debljinu i tehniku! Ali necu da se mesam u to, mozda ti stvarno znas dosta o tome. Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li vam je bitna velicina?-"Mali ili Veliki" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 1 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon