www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vesna Pisarevic
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno malo podseca na pekinejzera Laughing Laughing Laughing salu na stranu, nije nesto, pesme nisu lose ali je ipak ne slusam


_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vesna je dobra pevacica,ima potencijala i mislim da moze da bude jos uspesnija nego sto je sada...volim da je slusam i najvise mi se svidja pesma "tako mi nedostajes"....Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima par pjesama koje su dobre, npr. Tako mi nedostaješ, Ja dala sam sve, Ti ne znaš što je ljubav.....
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro izgleda ali to nikada nije bio kriterijum za dobru pjevachicu, bar kod mene...
Ne svidja mi se neshto posebno...

_________________
Vujanic je zakon
 
Sanddra
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima par pesmica koje mi se svidjaju..npr: Tako mi nedostajes
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je..ima odlicne pesme...........svaka joj cast.............

_________________


Love don't let me go
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je pevacica, svidja mi se kako peva, pesme su joj dobre, a jos mi se vise svidja kako izgleda.

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo retko je slusam...skoro nikako...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slušam je i ne sviđa mi se. Krade tuđe pjesme i ne pjeva nešto posebno. Preniska je i zdepasta i umišljena i arogantna. Nikako mi se ne sviđa.
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista posebno, ni izgled ni glas
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, izgleda ok... A, što se tiče njenih pesama, ima mnogo koje stvarno mnogo volim... Počevši od: "Da znaš", "Spremna sam", itd. Volim da je slušam...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da slusam njene pesme,kad sam tuzna...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Vesna Pisarevic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon