www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

DOOM
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
dzonibre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2004
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: DOOM Na vrh strane Na dno strane

Odgleda li neko doom i ako jeste kakvi su utisci?

 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isla sam na cinemaniu. Nije los, al moram priznati nisam nesto odusevljena, jedino film je spaiso onaj deo iz prvog lica. Da nije bilo toga film ne bi bio nesto
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgledao, film mi se svidja, narocito deo kada se ushprica glavni lik, i kada krene rokacina iz ..... lica, iznenadjenje. Nije vrhunski, ali generalno gledano vredi pogledati, za fanove igre.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film definitivno treba pogledati....
ali za vecinu stare generacije bice smoran...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
mrboobs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je nikakav.pokusaj da se igra prebaci na platno,a cisti je promasaj
 
stefa25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 15 Nov 2005
Poruke: 4
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je strava ja sam ga gledao na divx-u,snimak je dobar. Ma sta reci film je do bola.

_________________
bjjaaauuuuu
 
DeeJayIvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jan 2005
Poruke: 156

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od boljih akcija u poslednje vreme uz Transporter 2
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se, gledao sam ga jutros dva puta i danas jos jednom, mada uvek ima mesta za bolje Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
djukabog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 93
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam gledao, ali cu prvom prilikom. Ako je kao igra, onda obecava Smile
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam gleda DVD Rip i uradjem je mnogo dobro. Meni se dopao.
 
kobazz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2004
Poruke: 6

PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bezveze je.. neodnosi se uopste na film. Steta sto nisu ubacili Pakao na kraju kao u igrici. Jer to je fazon celog doom-a
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se i nije nesto dopao.Prica je malo glupa i prosta dok je gluma na solidnom nivou.Ima par strasnih scena i to je to.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> DOOM Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon