www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pet koncerata u Srbiji,Boris Novkovic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Pet koncerata u Srbiji,Boris Novkovic Na vrh strane Na dno strane



Popularni hrvatski pevač, Boris Novković najavio je mini turneju po Srbiji. Prvi u nizu biće nastup u beogradskom Sava centru, koji je zakazan za 17. novembar. Nakon toga muzički karavan se dan kasnije seli za Kruševac, a 20. novembra, Boris će pevati u novosadskom “Spensu”. Nakon toga, 21. novembra i Zaječarci će imati prilike da čuju stare i nove pesme s bogatog repertoara Novkovića, a finale je zakazano za 22. novembar u Vršačkoj hali “Milenijum”. O dugo očekivanoj i najavljivanoj turneji po Srbiji, Boris kaže:

Boris Novković: Jako se radujem koncertima, jer ću objedini staru i novu publiku. Nekada su sinonim za moje koncerte bile isključivo žene, ali su danas stvari drugačije. Zato bih svima poručio da ih na koncertima očekuje odlična zabava začinjena romantikom. Verujem da publici treba pružiti maksimum na koncertima, i zato se nisam ranije odlučio za turneju. Sad su se sve okolnosti poklopile i ubeđen sam da će koncerti proteći na zadovoljstvo svih nas.



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je on super. I volim da slusam njegove pesme. Secam se, bila sam mala kada je dobio svoju prvu nagradu i to je bila na Mesamu u Sava Centru, mislim da je bilo '88.godine.

Na To je i 2003 milslim, na dodeli Pinkovih nagrada i podsetio ljude.

Lepo je sto ce ljudi imati prilike ponovo da ga cuju.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas sta kumo dobro je to sto su konacno svi ti pevaci poceli da dolaze ponovo kod nas al ja necu da idem da slusam borisa nekako nisam bas miljenik te muzike da bi iso da slusam i gledam 8)

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kume ja bi da ga opipam Mr. Green

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potrudicu se da odem do SC 17. novembra...
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od Tamare do vukova... samo je jedan Boris Smile Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
e kume ja bi da ga opipam Mr. Green


Cuti kumo nemoj da te cuje kum sta posle da radimo Laughing

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ULT_RAS je napisao/la sledeće:
CharmedS je napisao/la sledeće:
e kume ja bi da ga opipam Mr. Green


Cuti kumo nemoj da te cuje kum sta posle da radimo Laughing
Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
ballak
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 64
Mesto: cacak

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce koncerti biti slabo poseceni osim u beogradu
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad sam volela da ga slusam......ali sada vise ne.....nije mi samo jasno kako to da cro pevaci slobodno dolaze na koncerte po srbiji....kad god im se hoce.....a cula sam da je vecini srpskih pevaca zabranjeno odrzavati koncerte u cro.....neznam dali je to istina ali ako jeste razlozi mi nisu jasni...... Question

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
ULT_RAS je napisao/la sledeće:
CharmedS je napisao/la sledeće:
e kume ja bi da ga opipam Mr. Green


Cuti kumo nemoj da te cuje kum sta posle da radimo Laughing
Rolling Eyes


ma kume to je greskom kuma rekla njega tj aludirala je na tebe tebe bi da opipa Very Happy

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih volela da odem na koncert, ali sumnjam da cu stici. Crying or Very sad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Pet koncerata u Srbiji,Boris Novkovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon