www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako su se stvari razvijale?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Kako su se stvari razvijale? Na vrh strane Na dno strane

Ok devojke, ajde da vas cujem. Kako ste se upoznali i kako su se stvari razvijale? Sigurno imate neku zanimljivu pricu...

p.s. ako je onaj pravi, kad ste to shvatile?

__________________________________________

Ja sam upoznala svog decka, sasvim slucajno, u skolskom dvoristu, mrtva pijana by the way... Prvo se stvarno nismo gotivili i stalno smo se prepucavali, a onda smo pruzili jedno drugom sansu i postali najbolji drugovi. Malo po malo, stvari su se razvijale, i evo, sad smo godinu dana zajedno.
NJegovi me prvo nisu gotivili skoro uopste, a sad mi svaki dan pricaju kako sam im kao druga cerka. Cak im je cerka otputovala pre neki dan, a njegov tata je bio u fazonu, "pa sta? Imam Enu, ona mi je druga cerka"...

nadam se da i vi imate takve price sa happy endom



_________________
xxx by enna
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf,skonatli smo se na chatu,a upoznali smo se na zurci,nismo se vencali,imamo 14 godina!He,he,he.Ganjali smo se jedno 8,9 meseci i na kraju se smuvali.A do tada smo zajedno plakali sto se navodno selio za Bg,trpeli sve njegove kazne zbog ukora,borili se protiv njegove devojke...Nasa prica je stvarno zanimljiva,i mnogo duga.Iako smo bili 6 dana zajedno,za mene je pravi i jedini ostao,a kazu da sam jos uvek dete i mala,i da ne mogu da volim.Ljudi se nekad mnogo prevare...Njegova devojka je htela da me tuce,a on me je branio i sve vreme bio na mojoj strani,ali me je coolirao,sve dok se nismo smuvali.Jako cudan tip...jaaaako!Sta sve nismo prosli zajedno,a sad je sve palo u vodu,mada kao i svako zensko opet gajim nade...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i moje!
Leto '04 letnji raspust u toku,ja svako vece visla po gradu i okolini.Jedno vece je padala kisa i ja sam se zatekla u igraonici (gde sam inace provodila dane).Dok je napolju kisa padala dosao je ON!Decko kojem ja ni ime nisam znala a danima pre toga sam mu krala upaljace i stalno me je zezao da ce reci mom bratu da pusim.No to vece moja sestra je pitala druga kako se ON zove?!Drug je znao samo njegov nadimak ali ime ne.Tad ga je upitao i dobio odgovor Dragan!Kad je to rekao meni je nesto skrenulo paznju i to vece sam buljila u njega kao poslednji kreten.NArednih dana isto,dok nisam skontala da mi se svidja!Druga sam zamolila da mu kaze i on mu je rekao!E tu pocinje moja mucenja!
Decko me je u potpunosti izbegavao,ni rec samnom nije hteo da progovori.Ja sam ga zavolela (inace on je narkoman)!Napijala sam se zbog njega,sebe ponizavala,blamirala i sto cuda a on nista!Samnom ni rec nije progovrio
Proslo je dosta vremene i negde oko septembra '05 ja mu pridjem poljubim ga i on me gurne!Ja izasla iz diska u suzama i on zamnom.Dva sata smo mi pricali i nista!Posle sam mu ja poslala poruku i onda smo se dopisivali,jednom se videli i opet nista!Oko novembra smo izgubili kontakt i nismo se culi!
A onda!1 APRILJa sa ortakinjom izasla u disko kad tamo i on!Drug mi pridje i kaze zvao te Dragan da dodjes.Ja tamo i mi opet udarili spiku neku i tako 2 sata i na kraju dugoocekivani poljubac Embarassed
Eto od tada smo zajedno,evo vec 4 meseca,za nepoverovati!!! Wink
I devojke da znate "Ko ceka-doceka"

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wooow, lepa prica, ali zar zaista mislis da je vredan svega toga? Mislim, ako on oseca sad nesto prema tebi, ok, ali nemoj da se opustis... Predugo te je vrteo oko malog prsta, a i rekla si da je narkoman...poradi na tome da se skine sa droge, ne treba ti takav decko, veruj mi. Wink

_________________
xxx by enna
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno enna777,iz iskustva kazem,ti koji te dugo vrte oko malog prsta,mene je moj 9 meseci vrteo,nemaju neke ozbiljnije namere.Enna777,poslacu ti uskoro mail,ali moras da mi napises opet adresu,posto sam je zaboravila a nisam zapisala

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Enno svesna sam ja svega ali ne mogu da ga batalim!
Volim ga sa svim njegovim manama.....on je za mene sve!
Sigurno me razumes?!
Lepo mi je sa njim i ne mogu da zamislim dan kada cu se probuditi i shvatiti da nismo zajedno.....sva se izbedacim i kad pomislim na to!

Ma volim ja mog swatkisa Embarassed Wink

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vivce,sve je to lepo, volis,zaljubljena si, posebno u tim godinama, veruj mi da te potpuno razumem.Al sama cinjenica da je narkoman, me iskreno receno zgrozila.Ne,ne, samo to ne
Glupo je reci probaj da utices na njega, smesno, pre cu ti reci probaj na vreme da ga ostavis
i prebolis, dok nije kasno.
Nemoj da mislis da sam pesimista bas, al to je najveci rizik koji si sebi mogla da priustis.

Mada to nije tema ovde.


Ja sam mog dragog muza upoznala dok mu se svidjala moja rodjaka,a ja u duuuugoj vezi sa drugim deckom bila.
Hm, mada nam nije trebalo bas mnogo vremena da skontamo da nekako nas dvoje mnogo bolje pasemo zajedno.Trajalo je tu podugo, mislim na natezanje dal ili ne.Jos na sve on
zivi u Nemackoj a ja u Srbiji.Sreca sto se u to vreme sms poruke u Srbiji nisu placale.Sretno doba Very Happy . Inace bih ja verovatno silne pare na to davala.
To prepisivanje je trajalo godinu dana skoro.Sve je nesto iskrsavalo izmedju.
Onda kad smo konacno zajedno bili, ostavili druge veze iza sebe, uzivali par meseci, i meni dodje u glavu da takva veza na daljinu nema efekta i prekinem.
E tu je pocela tek spanska serija da se razvija.Al to mi baas dugo da pisem.
Ukratko, vec smo 5 i malo vise godina u braku, dva sina, a volim se svaki dan sve vise i vise ako je to ikako moguce Very Happy

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mog decka upoznala posto smo oboje bili deo uprave domaceg.de. I tako smo pricali cesto na msn i sl (inace nisam pristalica net ljubavi i upoznavanja, ali jbg ima izuzetaka, uz to mi iz uprave smo imali malo drugaciju komunikaciju medjusobno)...Kako bilo, razmenili smo brzo telefone, i culi se i dopisivali jedno 2 meseca svakodnevno skoro. Brzo smo se skapirali, i shvatili da imamo mnogo toga zajednickog, da se super slazemo, i zagotivili se bas. onda smo se jedno vece posle njegovog rodjendana 14 maja, nasli u gradu, izasli na pice, dugo sedeli, vozali se po gradu, pricali, i od tada poceli da se druzimo svaki dan skoro. Izlazili smo, pricali, setali, isli na pice, vozikali se po gradu...noci i noci zajedno proveli do sitnih jutarnjih sati, i nikada nam nije jedno s drugim bilo dosadno....i tako dani su prolazili, mi smo bili sve blizi, i 3 juna smo bili kod prijatelja kuci (moje drage Dace inace moderatorke vase Wink) pre izlaska u grad i tu se poljubimo...vrlo spontano, kao da je to bilo sasvim normalan i prirodni sled dogadjaja (mada sad kad razmislim, ni ja ni on mislim da ne znamo sta se bas tog trenutka desilo da se tako pred svima poljubimo). I od tada smo zajedno, i nerazdvojni, i mi smo se za zaista jako kratko vreme jako vezali jedno za drugo. Nedostajemo jedno drugom svaki sekund ako nismo zajedno. Ja njega volim, on mene voli, kad smo zajedno kao sto vec jednom rekoh kao da se zemlja zaustavlja....sudbina...

_________________
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sreca najveca i ja smo se znali skoro pet godina pre nego sto smo ukapirali da smo rodjeni jedno za drugo.To je bilo ovako:Moj decko je rodjeni stariji brat mog najboljeg druga.Cesto sam s drustvom isla kod njega i naravno on je bio tamo.Nikad mi u zivotu nije palo na pamet da cemo nekad biti zajedno i ovoliko se voleti.I tek pretprosle godine kad je moj drug punio 18 god, na rodjendanskoj zurci smo ukapirali da smo dosta cekali i da je trebalo odavno da budemo zajedno.To je sve bilo kao grom iz vedra neba.Pre zurke nisam razmisljala o nama dvoma.On jeste,oko tri meseca pre toga raspitivao se kod svog brata i govorio mu da mi cisto napomene,ali njegov brat,a moj najbolji drug mi nista nije rekao.Tako da se to dogodilo iznenada.Sledeceg dana mi se nije javio.E tek onda sam bila zbunjena.Ne mogu da kazem da mi nije bilo sve jedno,bilo me je malo i sramota,ipak se znamo toliko dugo,ipak je on brat mog druga.Stalno mi je bilo u glavi sta cemo sad.To je bila nedelja.U ponedeljak sam otisla za Kragujevac,posto tamo studiram i on mi se javio uvece.Sve je bilo ok iako se videlo da je i njemu neprijatno.Za vikend smo se videli i shvatili da se nikada necemo razdvojiti.Skoro dve godine smo zajedno i volimo se svakim danom sve vise (jedva cekam sutra Razz )

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na internetu, pricali 4 godine, videli se i sad smo gde smo Wink

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i decko se znamo jos iz Osnovne skole...
Tri godine smo sedeli zajedno u klupi...druzili se...Radili zajedno domaci...
I igrom sudbine, razidju nam se putevi posle zavrsetka Osnovne.
Nismo se videli punih 5 godina...

a onda....eh. Od tada smo nerazdvojni.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upoznali se na jednom forumu, pa se počeli dopisivati, pa se našli na jednoj kavi pa na drugoj, pa na trećoj...a sve to prije godinu dana Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako su se stvari razvijale? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon