www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko sam ja?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi sad. Nije mi jasno na sta racno ciljate sa tom verom u Boga. Vera u Boga je licna stvar i, sto se mene tice, odnosi se na shvatanje postanka kao i svrhe istog. Drugim recima ta ista vera ne treba da bude samo sredstvo smirivanja savesti i da sluzi losim ljudima za pravdanje njihovih sra.nja.

 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili_piton86 je napisao/la sledeće:
Pazi sad. Nije mi jasno na sta racno ciljate sa tom verom u Boga. Vera u Boga je licna stvar i, sto se mene tice, odnosi se na shvatanje postanka kao i svrhe istog. Drugim recima ta ista vera ne treba da bude samo sredstvo smirivanja savesti i da sluzi losim ljudima za pravdanje njihovih sra.nja.


Slazem se u potpunosti.
Inace sam oduvek znala ko sam i sta sam i uvek bila dovoljno sigurna u sebe.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ja, Jerimija, prezivam se Krstic Mr. Green Wink

Siguran sam u sebe, ne moze me nista promeniti.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Lennox Lewis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 19

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerujem mnogo u sebe i to mi daje i snagu i volju za svim na ovom svijetu
 
krunoh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 118
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek treba imati povjerenja u sebe, i kad nešto napraviš treba misliti da je to najbolje što si mogao učiniti toga trena. Na osnovu toga što si napravio treba razmisliti možeš li učiniti to boljim, a ne se kopati jesi li onda to mogao bolje učiniti. Nitko nije savršen i nitko se ne rađa superpametan. Svi učimo tokom života, a najviše na našim greškama.

_________________
prolazi, sve prolazi
nestaje, sve nestaje
koraci ko oblaci
odlaze odlaze
--------------------
najbolje riječi ikada
 
lave024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitajte knjigu "Sovijin Svet". oni koji se ovo pitanje nisu nikada zapitali, za pitace se, a oni koji jesu naci ce odgovor, shvatice samo. Wink
 
Balkan_Baby
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 55
Mesto: Žirovnica

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vjerujem u boga samo ako mi nešto ide po zlu...A kad mi dođe ono pitanje KO SAM ZAPRAVO JA...joj..onda počnem razmišljati o svojim greškama koje sam napravila odkad živim...Pa se onda trudim da ne ponavljam to...hmm...
 
Gogimax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gresnik koji treba pokajanje, ako je suditi po Bibliji.
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lave024 slazem se s izborom knjige.. Evo ovako... zelim svima vama koji znate ko ste i sta ste da cestitam, ali ono istinski, iz srca.. Vecina ljudi prodje kroz zivot pitajuci se ko su i sta su al adaekvatnog odgovora nemaju, bar ne za svaku priliku... Na dato pitanje naviru milioni odgovora pocesvsi od raspolozenja/iskustva/pronalazenja i saznavanja ..

Da bi nam ovaj zivot imao ikakvog smisla pridajemo sebi jako veliki znacaj i slazem se s tim donekle.. inace nebismo imali nikakav kompas kao orjentir kojem bi smo se okrenuli..koji bi nas vidio kroz zivot... Pisete o jacini svoje licnosti, o svom temperamentu i karakteru, o veri u Boga (koja je licno opredeljenje i mislim da bas i nema neke veze s postavljenim pitanjem al mozda gresim)...

Ko sam ja..pitam se svakodnevno al kao sto rekoh gore, odgovori su razliciti..Ponekad se osecam na vrhu sveta sa saznanjem da mogu da upravljam svojim zivotom, da korigujem svoje mane, da ZIVIM ovaj zivot a ne da slepo pustim da on mene vodi (da pasivno prolazim kroz sve to)..S druge strane, ponekad nemam blage veze ko sam i sta sam i zasto sam zapravo ovde..Ponekad se taj smisao totalno izopaci i vise ja kao ja postajem nebitna ako se pogledaju vece stvari u zivotu- evo svakodnevnog primera.. sve se menja pa tako i vi, vas karakter, vase razumevanje samih sebe i ostalih.. Uporedite ovo sa zurenjem u nebo i oblake.. Nijedan trenutak nije kao onaj protekli.. Evo jos jednog primera: liske na povetarcu...ove liske i njihov polozaj se menja u svakom momentu..nisu staticne a i cak i kad nam izleda da je tako..menjaju se ... e u ovakvim trenucima osecam se kao kap u moru..
 
kanddo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 24

afghanistan.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: tko Na vrh strane Na dno strane

na pitanje tko sam ja je lakše odgovoriti. pitanje je zašto sam ovdje. sastojim se od duše i tijela. za dušu nisam siguran jer je nisam vidio
 
sallle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo moze na neki nacin da se podvede pod pitanje identiteta koje je poprilicno razmatrano u filozofiji.
U principu identitet se formira u interakciji sa drugima, tj drugi i odnos sa drugima definise sta smo zaista mi... Smile
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam Ovca koja svima veruje i koja misli da ovim svetom vlada dobro!! A svet je pun prevare!!!To sada najbolje vidim!!! :sign3:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ko sam ja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon