www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko sam ja?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uvek kada covek pokusava da sagleda sebe iz nekog drugog ugla uvek se javlja bezbroj pitanja ko smo i sta smo,mislim da ljudi mnogo vole da traze dlake u jajetu i da filozofiraju i da smo svi zbog toga u velikoj zabludi .Treba malo zivot dozivljavati opustenije bez tako teskih pitanja koje muce nas i nasu psihu.....zar ne?
svi bi bili malo srecniji kada ne bi toliko duboko kopali u filozofiju nas samih jer niko do sad nije odgovorio na tako teska postavljena pitanja,svi daju svoje teze i razmisljanja,a niko pravu istinu,tako da mislim da je bolje da filozofiramoo o nekim laksim temama a ne spoznaji,ko smo i sta smo i otkud mi na ovom svetu i tako.....



_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: ja Na vrh strane Na dno strane

Smile)) ja sma obican bezveznjak koji je dosao na opvaj svet da prozivi dok zivi i to je sve
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

covek koji ce svoj zivot proziveti najbolje sto moze... Smile
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100% sigurna..!
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam onaj koji se bori za istinu...
a istina je Bog...
ja sam samo jedan od grešnika...


svi smo mi svoji i kad to nismo...
tražimo se ipak čitavog života...


[Edit by Eliot je sreda: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da imam 19 godina izgradio sam svoju licnost dovoljno u skladu sa godinama. Ali smatram da imam, za sad, jaku licnost i jak karakter. Nisam se do sad zapitao ko sa ja? Rolling Eyes
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je dosta surov i postavlja ti razne zamke i prepreke..
Cesto sam se znala zapitati: "Zasto se to uvek meni desava, zasto bas ja?"
Ali posle nekoliko jacih udaraca, shvatila sam da je zivot samo jedan i da treba da prihvatimo sebe takvi kakvi smo i da ne zivi u tome sta bi bilo kad bi bilo..
Ne treba gubiti vreme na gluposti, jer nas to moze skupo stajati..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurni smo ako smo zreli,a zreli smo ako prestanemo sebi da postavljamo to pitanje ko sam ja!
 
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ja.

Zakljucio sam da je coveku nemoguce shvatiti sebe, a kamoli druge.

Kako peva Tozovac?

"Ja sam ja Jeremija, prezivam se Krstic..."
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: e Na vrh strane Na dno strane

veoma jednostavna i dobra osoba.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivo bice koje crpi planetu i jedna od bilijardu drugih stvorenja

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zahebano biće, koje će i dalje to biti do kraja života, upadat će u različite skupine i ostajat ili izlazit iz njih, sve ovisi 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ko sam ja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon