www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ljudi kriju svoje godine???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nikada nisam lagala svoje godine..to mi je glupo..a inace kad kazem da imam 18 godina, niko mi ne veruje Razz , svi misle da sam 15,16 Mr. Green

a inace mislim da ljudi koji sakrivaju svoje godine, samo se boje starosti Mr. Green
bediraju se za dz Mr. Green



_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što postoje idealne godine, 18-20, pa 20-e, rane 30-e, kada si dovoljno star da nisi dijete a dovoljno mlad da budeš atraktivan.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.::pinki::. je napisao/la sledeće:
...a inace mislim da ljudi koji sakrivaju svoje godine, samo se boje starosti Mr. Green


Ili mladosti zavisi iz kog oogla gledash Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*Black_Onyx*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaaa...Mladji lazu da su stariji zbog velike zelje da ih svet vec jednom gleda kao takve...A stariji vec vide kako to izgleda pa su malo nostalgicni i stide se svojih godina i onda jedino sto mogu je da malcice slazu...

Ja nisam ama bas nijedno...Evo I'm proud of my 17 Very Happy
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne bih lagala za godine. sad za sad nemam razloga za to.
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ma poznata je cinjenica da do 25 god. svi lazu da su koju goduinu stariji...

...dok nakon 25 god. lazu da su koju god mladji...

:)
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas i nisam naisla ne neku situaciju gdje mi je netko lagao o svojim godinama, a ja takodjer to nisam radila, a tko laze zasto ne znam svejedno se sazna.

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema potrebe da krijem godine niti sam nekad...i da covek ih krije uvek ce se sazna...
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nikad nisam krio niti cu.
Moji vrsnjaci uglavnom broj svojih godina povecavaju kako bi bili stariji ili se tako ponasaju,a stariji ljudi kriju ne bi li mi mladi stekli utisak da su mladji.
Nisam imao iskustva sa takvim ljudima.

_________________
Volim narodnjake
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lazu zato sto se stide svojih godina,ili npr ovdje nece da stave opciju koliko imaju god zato sto su mladji/stariji Razz
Zasto ih je sramota Rolling Eyes ?Ja cu uskoro napuniti 19,a niko mi gotovo ne vjeruje da imam toliko god,ljudi,ne lazem 8)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikad nisam lagala za godine ali problem je u tim sto meni niko nevjeruje kad me vidi da ja stvarno imam 19 godina, samo ako imam licnu kartu povjeruju mi,nesto bas kao i kod spiderwoman...
A ja stvarno neznam zasto ljudi lazu za svoje godine...

_________________
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valjda misle da izgledaju mladje nago sto godine govore Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto ljudi kriju svoje godine??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon