www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

banelazic nudi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~
::  
Autor Poruka
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 9:47 am    Naslov poruke: banelazic nudi Na vrh strane Na dno strane

imam veliku kolekciju starije narodne muzike, pa ako treba nekome nešto neka mi pošalje šta želi pa ako imam rado ću poslati

 
skroba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Serif Konjevic Na vrh strane Na dno strane

Da li imas nesto od Arrow Serifa Konjevica iz perioda 1975-80 samo mi fale te pesme kazu da su to singlice ja imam sve ostale albume od 1980-2005 i to izuzetno kvalitetno 80% sa ploca koje su kao nove odnosno preslusane su svega 5-6 puta.Pozdrav Wink
 
redut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 15
Mesto: düsseldorf

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Re: Serif Konjevic Na vrh strane Na dno strane

skroba je napisao/la sledeće:
Da li imas nesto od Arrow Serifa Konjevica iz perioda 1975-80 samo mi fale te pesme kazu da su to singlice ja imam sve ostale albume od 1980-2005 i to izuzetno kvalitetno 80% sa ploca koje su kao nove odnosno preslusane su svega 5-6 puta.Pozdrav Wink




imam ja od Šerifa Konjevića prvu singl ploču sa slikama sa omota i takođe od 79-e.ako hoćeš javi se

_________________
 
skroba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hocu ite kako to su pesme koje nisam nikad cuo a nisam ni znao da postoje dok nisam posetio ovaj sajt.Inace Serif Konjevic je za mene pevac No.1.Zato ako neko poseduje te pesme od 1975-80 kao i album iz 1996 cak i laz ima draz neka mi posalje na E-mail skrobic@ptt.yu
Uskoro cu na ovaj sajt poslati pesme Seriove koje nedostaju i trudicu se da posaljem kompletnu diskografiju koju imam od njega.Pozdrav svima Wink
 
ufo1
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 1307
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam vam oko 10000 narodnjaka,novije,starije,zabeavne,ne zabavne,ako netko treba nešto...neka pošalje emajl na ufo1@net.hr ...rado ću vam pomoć 8) Rolling Eyes Wink

_________________
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej ako imas pjesmu od zakline ilic - sin, aj mi posalji....
i tako sta god imas od tih slavljenickih, svadbe, rodjenja, slave, oprostajne, ....
aj boga ti, imas dole email, salji na yahoo mail
hvala Smile)))))
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam od te zakline ništa, ali mogu da ti posaljem uživo neke stvari, ima i svadbarskih. pošalji mi privatnu poruku samo da znam šta rditi dalje.

_________________
mislim, dakle postojim
 
woste1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 364
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni bi trebalo 3 pesme i to: 1) Dragana Mirkovic - Hajdemo negde; 2) Miroslav Ilic - Sviraj gitaro i 3) Dzej - Da sam kralj (ali original verzija posto uzivo imam). Sve su stare preko 10 godina pa ako imas neku posalji mi na: woste1@yahoo.com

_________________
STEVA
 
veja_001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas li mozda starije pjesme od Lepe Brene:

beli se golubovi vraćaju,
volim te sve ludje,
pesma naroda,
rodiše me njeznu i sirotu,
neka ljubav pobjedi,
zaljubiska.

ako imas koju bio bi ti zahvalan da mi posaljes na mail ripcurl_v@yahoo.com
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Re: banelazic nudi Na vrh strane Na dno strane

ako imas hule-nocna dama
markomilic88@yahoo.com
 
miki37
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni trebaju stare pesme od mitra, zorice brunclik,dobrivoja topalovic pa ako imas nesto od toga ti me kontaktiraj na mail: andric1970@yahoo.de
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miroljub Brzakovic Brzi Arrow imas li sta? naravno osim zadnjeg albuma

poison000*@*gmail.com (zvijezdice izbaci jer su tu samo da mi ne nalaze adresu preko neta)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~ -> banelazic nudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon