www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li moze da se zatrudni oralnim sexom... hahahahaha
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je stari fazon sa serbiancafea chini mi se,al svaki put kad chitam valjam se od smeha...ima nas raznih

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekajte ljudi pa vi ste u zabludi!!!
Jedna moja devojka je jednom tako ostala trudna i ondaK sam je jedva naterao da aportira ili kako vec... Very Happy
Dobro necu da pocinjem, ova nije normalana 100% mada ja iskreno mislim da je malo tovarila masu.
 
zigfrid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 166

portugal.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Davno nisam cuo nista fantasticnije. Taj njen momak je mnogo inteligentan. Njemu se svidelo pusenje pa navalio kao nenormala da izrabljuje jadnu devojku. Ona bila zeljna da i nje malo zadovolje, pa naravno daje nasla nekog za to, i sta ces zatrudnela. A posto nije htela da mu kaze da ga je prevalila rekla mu je da je to od oralnog sexa.

_________________
Could not find proxy server
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma moguće je ako ribi svršiš u usta a ona to odmah pljune u epruvetu i stavi u frizider..pa trk sa tim na veštačku oplodnju....malo komplikovano ali ipak izvodljivo...kisss
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaku glupost već fakat dugo nisam čuo...
o bože dragi moj..ma ja brijem da je to sve sprdnja jer nemoguće je da su ljudi
tak glupi..iako nikad neznaš u ovakvom svijetu..
o bože dragi..
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zju neverujem.......
samo znam da sam umrla od smeha... pa ljudi ja sam znala da ne mozhesh da zatrudnish oralnim sexom sa 11-2 godina...
 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moze,ako ne znate sta je oralni sex Laughing
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"ONA - Jul 11, 2002 13:07 (*.cogeco.net)
nIJE TACNO DA NEMOZE.MENI JE MOMAK TAKO REKO A NJEMU VERUJEM DA ZNA STA PRICA.UVEK ME POSLE
KADA MU DAJEM ORALNOG SEXSA TERA DA OPEREM USTA JEL KAZE DA AKO IH NEOPEREM ODMAH DA, CU ONDAK
OSTATI U, DRUGOM STANJU"



jaooo ova je kraljica...cuj reko joj momak...a on je kao mnogo upucen, umrecu od smeha...

"??? - Jul 11, 2002 23:56 (*.cgocable.net)
Ma moze se ostati trudan, nego sta!!!!!!!!!!!!
Kad je sperma u ustima onda dolazi do van-matericne trudnoce!
Zar to niste znali???"


haha ovaj nije ozbiljan al je smesaaaaaaaaan....

"ONA - Jul 11, 2002 13:58 (*.cogeco.net)
NEZNAM STA VAM JE:(
PRICAM IS IZKUSTVA.MOJ MOMAK JE BIO PRE MENE SA DEVOJKOM SA KOJOM SU PRVA DVA MESEC-A IMALI
SAMO ORALNI SEX A ONA JE OSTALA TRUDNA I MORALA NA ABORTUS.I ON JE ZAKLJUCIJO DA JE TO SIGURNO
OD TOGA JER JOJ JE EJAKLUIRAO U USTA,ZNACI DA JE SPERMA PROSLA. SADA KADA IMAMO ORALNI SEX
NIKADA NESVRSI AKO SU MI PLODNI DANI ILI SVRSI SA STRANE I EVO VEC GODINU DANA NISAM OSTALA U
DRUGOM STANJU.


ZASTO VI MISLITE DA SAMO PRI SEXU MOZE DA SE ZATRUDNI??? A GDE ODE ONDA SPERMA IZ USTA?

u MOZAK??

MORAM DA IDEM,NEMOGU DA SE OBAJSNJAVAM VISE,JA ZNAM STA ZNAM A VI KAKO VAM VOLJA !!"


hehehehehehehe...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
bole88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AHAHAHAHAH sta je sa ovim ljudima?! pa kad bi sve iz usta islo tamo radjali bi slonove !!
 
to je to
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 776
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast Sanjice nisam se skoro smejao ko zadnjih 10 minuta, :sign12: ha ha, još kad bi znali odakle je dotična, možda ONA nije jedina koja tako misli, ha ha :sign10:

Mada ko zna možda i može :sign12:
SAD,NE OSTANE SE UVEK U DRUGOM STANJU I KADA SE SVRSI U USTA JER KOD MUSKARCA SPERMA NIJE UVEK
ISTA NEGO KAD MU JE GUSCA ONDA LAKSE MOZE DA PRODJE JER JE IMA VISE I VISE SPERMATOZOIDA A KADA
JE REDJE(KO ONA VODICA) UVEK ZNAMO DA JE TADA MANJA SANSA DA ZAGLAVIM.

:sign10: :sign12: :sign10: :sign12: :sign10: :sign12: Šta znaju deca šta ja gustina a šta vodica :sign12: :sign10: :sign12: :sign10: :sign12:
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme meni ja jos ne mogu da poverujem... Shocked
Zar je moguce da ljudi stvarno toliko nista ne znaju?

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi kakav je ovo trip, citam redom i ne verujem sta sve mogu da vidim i procitam...

polako da se saberem...

Ovo mi lici na ono "Uredu, a tek sto ja lazem...". OK, ni pre 200 godina ljudi nisu verovali da neko otici u svemir a vidi danas.

Sto je neko ovde napisao, mozda ce pederi ostajati trudni. Zamislite situaciju, u dokumentaciji vise nece pisati ono "Ime oca", "Ime majke", vec "Ime jednog roditelja, pol", "Ime drugog roditelja, pol". Ko zna...

Pozdrav!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li moze da se zatrudni oralnim sexom... hahahahaha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon