www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~*~Zajednicko svrsavanje~*~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Svrsite li skupa!
Uvijek!
15%
 15%  [ 14 ]
Ponekad!
63%
 63%  [ 58 ]
Nikad!
20%
 20%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 91

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 5:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, zajednicko svrsavanje je savrsen trenutak.

Meni je najlepse, kad moja cura u toku sexa svrsi, a kad ja dozivim orgazam, da i ona (po drugi put) u istom trenutku svrsi. Medjutim, covek ne moze uvek da potrefi odgovarajuci tajming, tako da cesce neko prvi svrsi. Koliko god se neko trudio da dozivi orgazam istovremeno, nece imati garanciju da ce se to desiti. Volim dugotrajan sex i da na kraju istoga, u bas istom trenutku zajedno svrsimo, jer je to vrh vrhova. Ona sva iscrpljena, vruca, mnogo vlazna Embarassed a ja u njoj... uuu! Embarassed Very Happy


 
crazy dusan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa desi se ponekad da svrsimo u isto vreme.
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svrsili bi mi zajedno imam ja odlicnu kontrolu ...ali dzaba kada ne svrasam unutra...uvek svrsim par sec. posle njenog zadnjeg trzaja Very Happy
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je najlepse, ali je tesko da se bas vremenski tempira

_________________
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,desavalo mi se!!!To je nesto najlepse sto moze da se desi!!

_________________
Alexandar
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne moze da se tempira, ali evo meni se vec dvaput zaredom desava to. Kako nije dobro? Fenomenonalno!!!!

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! dogadja mi se gotovo stalno, i osjecaj je , naravno, fenomenalan, nesto sto ne mozes opisati rijecima! mislim da je glupo opterecivati se vremenom, jer sex je nasto spontano, prirodno, nesto u cemu uzivas bez preokupacija! zna se dogoditi da tip svrsi prije mene (i iako su mi neki decki rekli da im je to bad, tj da ne vole kad ime se to dogodi, ne vidim razloga, pa zar to ne bi trebalo biti na neki nacin pohvalno za partnericu? ipak je ona ta koja ga je napalila?!), ali ipak je ponovno spreman kad i ja! posto volim dugotrajan, iscrpan sex, svrsiti samo jednom je rijetkost, ali zato su oni 'zajednicki' trenuci ekstaza! Very Happy ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je izvodljivo onda je to dobro u svakom slucaju!!!
Mada je moj problem u tome sto ne volim da koristim kondom pa bi bilo problema ako bih svrsio u devojku (naravno samo sa devojkom koju poznajem u potpunosti)
 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nismo jos ispraksirani dovoljno pa za sada nista od toga...zavrsavamo sex npr.mastrubriranjem...
 
sesar6
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je stvarno lijep osjecaj i bas mi je zao sto mi se dogodio samo par minuta. ne bih se slozio s onim da muskarci mogu odgoditi svrsavanje jer ja npr ne mogu i to me najvise ubija a vjerujem da ima jos takvih.
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo se cak jednom i fenomenalan je osecaj..steta sto se tesko dolazi do toga..
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to tako gotov uvjek..rijetko kad da nije.i to mi je super i ne mogu da zamislim drugacije Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~*~Zajednicko svrsavanje~*~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon