www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ivkova slava
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Ivkova slava Na vrh strane Na dno strane

Veliko interesovanje za film!


Nakon filmova “Pogled sa Ajfelovog tornja” Nikole Vukčevića i “Potera za Sreć(k)om“ Milorada Milinovića, treći domaći film u ovoj sezoni je “Ivkova slava”. Svoj bioskopski život započeće svečanom premijerom u Velikoj dvorani Centra “Sava” 3. novembra, koja je već uveliko rasprodata.

Nastao po motivima istoimene pripovetke Stevana Sremca, scenario i režiju potpisuje Zdravko Šotra, reditelj filmova “Osvajanje slobode”, “Idemo dalje”, “Braća po materi”, “Boj na Kosovu”, “Dnevnik uvreda ’93”, “Lajanje na zvezde”, “Pljačka Trećeg Tajha” i najgledanijeg srpskog filma u poslednjih 15 godina “Zona Zamfirova” koju je videlo preko milion i 200 hiljada gledalaca. Nakon “Popo Ćire & Pop Spire” i “Zone Zamfirove” ovo je treća ekranizacija Sremčevog dela.

Tokom snimanja filma koje je trajalo šest dana na lokacijama u Nišu, Pirotu, Valjevu, Svilajncu i Beogradu, uporedo sa filmskim materijalom sniman je i materijal za televizijsku seriju koja će biti emitovana na TV Pink, iz razloga jer je ova televizijska, a od nedavno i filmska kuća (koproducent komedije “Mi nismo anđeli 2”) i koproducent filma, zajedno sa Magic Boxom iz Novog Sada i glavnim producentom Cobra Filmom.

Glavni junak priče, gazda Ivko, kao pravi srpski domaćin, slavi krsnu slavu Đurđevdan, puna tri dana i noći. Običaj je da se na slavu gosti ne zovu, ali ni da se sa slave niko ne tera. Veliki problemi nastaju kada gosti postanu previše veseli, bučni i agresivni. Gazda Ivka igra Zoran Cvijanović, njegovu suprugu, Paraskevu, tumači Nataša Ninković, a osim njih u “Ivkovoj slavi” igra i krem ovdašnjeg glumišta: Anica Dobra, Milorad Mandić Manda, Nikola Đuričko, Dragan Nikolić, Srđan Todorović, Vojin Ćetković, Voja Brajović, Vlasta Velisavljević, Branimir Brstina, Ana Maljević, Velimir Bata Živojinović, Predrag Ejdus, Nikola Kojo, Ivana Mihić i Dragan Bjelogrlić, koji je i producent filma.

“Ivkova slava” obilovaće i kompjuterskom animacijom, koja će se najviše odraziti na dopunjavanje scenografije i elemenata scene, te će 30 odsto ovog segmenta filma biti kompjuterski urađeno.

Direktor fotografije je Veselko Krčmar, scenograf Nikola Berček, kostimograf Boris Čakširan, a kompozitor muzike Željko Joksimović. Producenti filma nadaju se vrlo dobroj gledanosti, koja će premašiti 500.000 gledalaca.



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da nije los idem sutra da ga pogledam....
Ej film mi se mnogo svidja,super je sniman a i smesan je.....


Edit by PiNkLaDy...moze ovo i u jednoj...spokila sam ti poruke... Exclamation

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zonazamfirova j prosla, pa ce valjda i ovo (narod voli)
en licno takvi filvi ne privlace

_________________
SlatkaMala
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ici cu od nedelje da ga pogledam,glumacka ekipa je stvarno extra...

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veruj mi neces da se pokajete.....

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam da idem da gledam film.. cim skupim neki kes i dobru ekipu... Smile

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
bate17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 28
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glumacka ekipa je odlicna i zato cu pogledati film!!!
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas jos nije bio ali cim bude odmah cu ga pogledati jer mislim da je fest
 
igooooorrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razocarao sam se u film mislio sam da je mnogo bolji... ima u filmu dosta komicnih situacija,kad bi se sve nadovezale jedna na drugu film bi bio vrh... ali izmedju 2 iole smeshne situacije nalazi se po desetak minuta malo monotonog filma... tako da sve u svemu kazem razocarao me je...
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komercijalni Shotrin film u kojem nije pravio nikakve izlete kao u Pljacki treceg rajha, vec po oprobanom receptu Zone Zamfirove ponavlja uspeh. Pozdrav!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je kopija zone, glumacka ekipa je dobra, jedino me nervira cvijanovic sto gde god da glumi prica kao mile sa cubure
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je mnogo lepsi od zone, super je i smesan. Predstavlja stvrano ponasanje stba. takvi svo sta da se radi volimo da pijemo i slavimo!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Ivkova slava Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon