www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ivkova slava
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
lave024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci vrjedi pogledati

 
mixxx007
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 39
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Re: Ivkova slava Na vrh strane Na dno strane

Odlican film Bolji od "Zone "

_________________
No Fear
 
djukabog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 93
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma film je super ljudi! Ko nije gledao neka pogleda. Svaka cast Sotri!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas nesto odusevljena
Cini mi se da su najbolji delovi iz filma prikazani na reklami.
Ima puno preuvelicavanja Confused

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj film mi se posebno svideo jer je bas dobar i jedan od nasih najboljih i najgledanijih filmova

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mozete, obavezno ga pogledajte. Nije najbolji i cini mi se da je nekako skracen (mozda zbog budzeta), ali rezija i glumci su ok.

Posto samo Srbi slave slavu, mozda ce drugima film da izgleda bez veze - ali definitivno nemojte da propustite priliku da ga pogledate.
 
woste1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 364
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam od dosta prijatelja da nije nesto ali sam ga ipak pogledao za novu godinu na PINK-u i nije mi se bas svideo. Glumacka ekipa je extra ali film me smorio.

_________________
STEVA
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je totalno razocarenje. Izigravanje publike praznom pricama. Film bez neke malo jace radnje. Sve se svodi na tri pijana prijatelja koji sede kod coveka u kuci za vreme slave i iz iste ne izlaze tri dana. Ima nekoliko simpa scena ali u sustini film je stravicno lose zamisljen i uradjen. Glumacka ekipa je odlicna (mnogo sam se obradovao Anici Dobroj) ali svi ti glumci sa ovim filmom nista posebno nece postici.
 
nikolinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muzika je najbolja u filmu
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican, radjen je prema knjizi Stevana Sremca, i u pitanju je komedija, tako da sem dobre zabave ne treba previshe ocekivati. Mene je odushevio, gledao sam ga na Pinku.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film sam gledao sa porodicom tri puta.Svaki put isto.Odusevljenje glumom,muzikom,a nadasve sadrzajem koji zdravo odmara.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Kiki07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je teska sramota. Bjelogrlic teska mafija, samo sto iz frizidera ne pocne da iskace. Lane moje i ekipa ... beda ...

_________________
Break
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Ivkova slava Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon