www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugi Srpski Radiski Festival
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nisi cula pesmu? Laughing

 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta je to toliko strasno u APAURINU?
Lek za smirenje.....
Pesma je za zezanje, za igranje, ima dobar ritam, brzo ulazi u usi, prava radijska!
Wink 8)

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma čula sam pesmu ali mi je toliko glupa da nisam izdržala do kraja. Imala je Goca i boljih dana...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa da je Goca mogla i bolje - posle kada ne pobedi bice price da je festival namesten, a pesma joj je nikakva! Isto kao na Budvi... Koktel Bend ce predstaviti novu pevacicu, koja jako lepo peva. Ako je se secate, nastupila je prvi put na proslogodisnjoj (2004) Budvi, sa pesmom "Kad sunce zadje: i usla u finale, ali nije uzela nagradu. OK mi je njihova i pesma Mari Mari.
Pozdrav!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
mixxx007
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 39
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Re: FERAS 2005 >>> Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji gluplja pesma na svetu od pesme "Hormoni"????
Moj favorit je Sasa Kovacevic - Korak Do Dna

_________________
No Fear
 
giorgiop
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 56

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Sasa Kovacevic...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad sam odgledala ono kao polufinale, nisam uopšte zadovoljna finalistima!
Prošli su Goca Tržan, Ziki, Marija Šerifović, Neda Ukraden, Mari Mari, Extra Nena, Maja Odžaklijevska, Aleksandra Perović, Miki Perić, Deniz, Koktel Bend i Maja Nikolić.
Iskreno, meni se odatle sviđaju samo Ziki i Koktel Bend.
Očekivala sam da će proći i No Comment Bend i Saša Kovačević koji je isto imao fenomenalnu pesmu...ali ništa... Sad
Navijam za Zikija!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Елем, ја сам врло задовољан синоћњим фестивалом. Сценографија је НЕУПОРЕДИВО боља него прошле године, Баки Анђелковић (кога су морали да усниме у кадру Evil or Very Mad) се мало више испружио очигледно. Одушевила ме Ксенија Мијатовић, која има феноменалну дикцију и очитала је лекцију свим пишњачама које дефилују као водитељке фестивала (пре свега оној смешној Црногорки са Скала Evil or Very Mad), а и Огњен није смарао као иначе, свиђа ми се што су смањили на најмању могућу меру "захваљивање спонзорима", па је фестивал трајао цигло два и по сата са све (иначе феноменалним) наступом Тонија Цетинског и читањем суперфиналиста. Још је ово подалеко од Беовизије, али се види да су се људи потрудили.

Што се песама тиче, и ту сам веома пријатно изненађен, јер сам први пут (у ствари, двапут синоћ, и слушао сам на радију и гледао снимак Wink) чуо овако све песме везане и квалитет је такође доста повећан у односу на 2004. Нисам баш пресрећан због избора неких финалиста, пре свега оне ултраантипатичне Дениз Evil or Very Mad и Екстра Нене, али с обзиром да ми се много песама свиђало, није страшно. Али Саша Ковачевић, Трио Пасаж и Ана Радуловић су морали да нађу место у 12 (е сад не знам кога још да избацим, 12-2+3=13, је л' Smile).

За крај, моја прогноза за вечерас: 1. Марија Шерифовић, 2. Мари Мари, 3. Гоца Тржан. Моји фаворити су исти, само је уместо Гоце ту Маја Оџаклијевска.

Е да, ипак морам да кажем - Гоца ме је ОДУШЕВИЛА, боли њу брига за све, увек је нова, оригинална, забавна и може ко шта хоће да прича. Изгледала је екстра. Али ипак има бољих песама од њене.

Резултати 2. Радијског фестивала СЦГ:

Награде публике:
1. награда: Марија Шерифовић - "У недељу"
2. награда: Маја Оџаклијевска - "Не верујем ти"
3. награда: Мари Мари - "Мој свет"

Награде уметничког савета:
најбољи дебитант: Мики Перић
најбоља интерпретација: Марија Шерифовић
најбоља композиција: "У недељу" (Леонтина Вукомановић)

Награда финалиста: Марија Шерифовић
Награда новинара: Марија Шерифовић

Годишње награде:
дебитант: Олгица Павловић
текст: "Карта за југ" (Александра Милутиновић)
изненађење: Саша Ковачевић
откриће: Фламингоси
интерпретација: Јелена Томашевић
поп група: ОК Бенд
денс група: Ђогани
хит радио станица: "Хајде Цицо" (Огњан Радивојевић)
албум: "Отров у чај" (Гоца Тржан)
певач: Сергеј Ћетковић
певачица: Тијана Дапчевић

Специјална награда Радија С: Слађана Милошевић

Е па, стварно сам одушевљен што је гласање испало оволико фер и што су "широке народне масе" успеле да препознају КВАЛИТЕТ, а победничке три песме ТО ЗАИСТА И ЈЕСУ. Ипак је добро је да се није обистинила моја прогноза о уласку Гоце у топ 3, реално ово су заиста најбоље песме, мени је мало изненађење што је публика заиста укупно гледано гласала по савести, а не на прву лопту и "препад".

Иначе, и ово вече је било сасвим солидно, осмишљено са доста укуса, много више него било која друга слична манифестација код нас у последње време. А мислим да по квалитету песама са овим фестивалом може да се мери само Европесма 2004. Мало је труло што су Ксенија и Огњен имитирали Боду и Јелену са Беовизије, није ми баш најјаснији ни критеријум по коме су бирали песме које су изводили, али су ипак то сасвим добро изнели. Ревијални део је био такође одличан, све награде углавном реалне... Мало је ту бола очи Слађана Милошевић - да се разумемо, немам АПСОЛУТНО НИШТА против ње, али некако није припадала свему овоме...

Јао, јесте ли приметили како се Екстра нена спотакла док је ишла уназад, замало да се стропошта тамо насред бине! Драго ми је што је Радио С исправио неправду која је начињена непроласком Салета Ковачевића у финале, очигледно је да су били убеђени да ће проћи па му нису наменили награду за дебитанта године, а онда кад се чудо десило мало су немушто измислили награду за њега ("изненађење године" ), али битно је да смо имали опет прилику да чујемо ту песму и вечерас, јер јој је ту било и место!

СВЕ ЧЕСТИТКЕ МАРИЈИ, МАЈИ И МАРИЈИ, СВЕ ТРИ СТЕ ФЕНОМЕНАЛНЕ И ПОТПУНО СТЕ ЗАСЛУЖЕНО ДОБИЛЕ СВОЈЕ НАГРАДЕ! И после нек се неко дрзне да каже да је овај фестивал намештен.

Edit by PiNkLaDy...spojila sam ti poruke... Exclamation
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,i ja se upotpunosti slazem sa tobom.Iako nisam pratila festival svih ovih dana,ili ti celog meseca koliko je vec sve trajalo,veceras sam preslusala sve i Marija je zasluzeno osvojila prvo mesto,i drugo i trece takodje potpuno zasluzeno.Da,i ja sam se zaprepastila kad sam videla Sladjanu Milosevic,necu da komentarisem ali ono je strasno.I Ekstra Nena je dobro prosla sto je ostala na bini u uspravnom polozaju,zenska se razigrala pa zamalo da zavrsi na podu.Pozzz

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
xyz1
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 88

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znao sam da ce Mara pobediti
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj Lukic se ponavlja! Laughing

Ja navijah za Mari Mari i Zikija!

Goca... Smesno! Sad

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je sve katastrofa. Marija Šerifović ima...pa sad, mogu reći dobru pesmu, ali po meni ne i najbolju, a da ne govorim o ostalima. Sve u svemu, mislim da pravi hitovi sa ovog festivala nisu ušli u finale. Vreme će pokazati... Confused

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Drugi Srpski Radiski Festival Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon