www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

diktafon
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: diktafon Na vrh strane Na dno strane

Dali koristite diktafon u skoli? Na primer dali snimate casove? Sta mislite o tome?

 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe.. o tome sam baš ja jedan dan razmišljao jer nikad ne uspijem sve zapisati što ovaj na predavanju kaže, ali opet se bojim da se neće dobro čuti profesor ako je predavaona prevelika... tako da, odustadoh Crying or Very sad

Ima li tko kakvih iskustava sa time? Question
 
abx1102
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Nov 2005
Poruke: 5
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh, ja mogu zapisati ama baš sve jako brzo ali je svejedno diktafon odlična stvar - za psihoanalizu, kad poslušaš predavanje i kako je šta predavač naglasio onda možeš otprilike znati što mu je jako bitno i što se cijeni kada sudent ili učenik zna, a i naravno možeš po tome osjetiti šta će pitati na ispitu
 
Lutak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 69

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lorisitm al samo kada sjednem u prvi red jer inace se nist ane cuje Sad
 
Brandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 106
Mesto: Novi Sad :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super stvar, ali nikada nisam imala zelju da je koristim.
Ni sama ne znam zasto!
 
lj_misa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 26
Mesto: Nukunukuapua

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Redovno ga nosim na predavanja na faxu ,da bih posle mogao da sredim lakse !
Pogotovo ako nadjes neki koji ima USB konekciju pa sve cvas na kompu !

Edit by Jugovic:
Spojio sam ti poruke.
 
playa81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probao, ali neke kolege jesu, pa su slusali na skijanju i tako to. Ideja je odlicna, ali ne verujem da je dozvoljeno. A nista se nece cuti ako sedis negde pozadi, a kao sto znamo, retki su profesori koji sede dok predaju.
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam probala,to mi sad nije ni potrebno,ali visecu na fakultetu!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam studirao nije bilo diktafona a ne vidim nista lose u tome sto ih danasnja generacija koristi.Ja sam sebe snimao na audio traku dok sam ucio pojedine predmete.
Onda bi slusao i ucio.Mogu vam reci da to nije nimalo lose.Citati sociologiju po x-puta da bi nesto zapamtio-strasno.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam jednom, ali se slabo cuje. Sad steta, bilo bi bas korisno
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam ucio preko diktafona, a sad mi je to glavni alat u poslu ko bi reko, hehe! Ko bi reko da je jedan covek tolio vеzan za tu stvar Laughing Laughing Laughing

_________________
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim.
Ukljucim i odspavam k'o covek.

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> diktafon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon