www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masinstvo...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Masinstvo... Na vrh strane Na dno strane

Ima li ko da studira???
Utisci???
Zna li ko statiku da objasni Very Happy



_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam od tog fakulteta pobegla glavom bez obzira...zavrsila sam masinsku skolu (naravno imala statiku u okviru mehanike), ali se tu nikako nisam pronasla...koliko sam cula od ljudi iz srednje koji su upisali masinski u bgu, nisu bas nesto zadovoljni kvalitetom i organizacijom rada

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...ovamo u Podgorici je opuc! Jos nikakvo znanje nismo ponijeli iz srednje sad nas odrase,i ponovo cu na 1 godinu sledece godine Sad

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Statika je divan premet.Objasniti je najbolje mozes sam sebi.Za pocetak uzmi malo i ponovi gradivo iz matematike-vektore(sve racunske operacije),onda kreni sa statikom-slaganje sila,verizni poligon itd.................
Zapamti pravilo kod nosaca sila koja djeluje u u smjeru kazaljke na satu ima uvijek pozitivan predzanak,a suprotno negativan.Zelim ti srecu.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam na ovom fakultetu i moram da priznam da je fakultet odličan za lenčuge kao što sam ja. Mr. Green
Kao prvo:Knjige nisu velike,sem iz dva-tri predmeta. Razz
Kao drugo:Za grafičke radove nejvažnije je znati najjednostavniji algoritam za njihovu izradu.Taj Algoritam se zove: Copy-Paste(Uzmeš nečiji grafički i prepišeš ga ili radiš proračun i crteže po njemu.). Mr. Green
Treće:Fakultet nije toliko težak kao što mnogi misle,a i ima preko 15 smerova tako da postoji veliki izbor.
Četvrto:Fakultet je dosta napredovao poslednjih godina.Ne izgleda baš kao Harvard,ali je za skoro sve državne fakultete i Kembridž i Harvard(a vala i Berkli i Jejl Mr. Green (E,sad ga preterah! Mr. Green Razz )).

Šta da vam kažem osim:

Dodjite na Mašinski fakultet jer:

- ima dva Internet-kafea i tri računarska centra;
- ima kafić:
- ima dva automata za kafu i ostale tople napitke i to: A-jedan-letnji i B-dva-zimski Mr. Green ,i automat sa sokovima,slatkišima i slanim zanimacijama(Napomena:Nema više ''Nestle-Aero'',sve sam pojeo,tako da znate da ne tražite.Nadam se da će ga opet biti od ponedeljka. Mr. Green ); Mr. Green
- ima kafanu gde se može dobro jesti za male pare; Mr. Green
- ima nove toalete sa velikim ogledalima,zbog čega je naprasno porastao broj devojaka na fakultetu; Mr. Green
- ima,a propo ovog poslednjeg,dosta lepih studentkinja; Mr. Green
- ako nemate šta drugo da upišete,upišite Mašinski fakultet,jer lako se upisuje,a i zadaci na prijemnom se ne menjaju već godinama;
- možete vrlo lako da odložite služenje vojnog roka(ovo važi za mušku poulaciju);
- ako ste devojka i uz to vrlo lepa i zgodna,završićete fakultet u roku i sa velikim prosekom; Mr. Green

Nadam se da će u skorije vreme biti na krovu fakuteta biti izgradjen i bazen tako da će ljudi vrlo lako moći tu i da letuju . Mr. Green

@Vucinic88:
Vrlo rado bih ti pomogao i oko Statike i Kinematike,ali vreme kad sam ih polagao,je davna prošlost. Razz

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Lyricis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 47
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram mašinstvo (kod nas Strojarski fakultet), prva sam godina. Fax mi se pravo sviđa.

U glavnom sam se snašao samo me iz mehanike statika u ravni zeza, ali nadam se prolazu.

Prvi semestar sam imao:
Matematiku I *
Mehaniku I +/-
Fiziku *
Nacrtnu geometriju i Cad *
Tjelesno *

Drugi semestra imam:
Matematiku II +/-
Mehaniku II +/-
Materijale +/-
Osnove menadžmenta *
Tehnologiju i društvo *
Oblikovanje pomoću računala (Auto Cad) *
Što je * te sam predmete položio, a što je +/- te predmete nisam još položio ili sam dao po jedan kolokvij.

Sve u svemu muški je fax imaju u razredu 4 ženske koje čuvamo kao oči u glavi.

Koje predmete vi imate i kako vam se čini?

_________________
In Memoriam Toše fan klub
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vucinic88 je napisao/la sledeće:
Hm...ovamo u Podgorici je opuc! Jos nikakvo znanje nismo ponijeli iz srednje sad nas odrase,i ponovo cu na 1 godinu sledece godine Sad



Vidis ja sam cula da su tom fakultetu mnoooogo opali kriterijumi u zadnjih par godina posto gotovo niko to ne zeli da upise Rolling Eyes cini mi se da vas na godini nema ni 50 Rolling Eyes

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitali jednog mog kolegu koji već poooduže studira koliko je teško mašinstvo,on je odgovorio:"Pa prvih 10 godina je teško,posle ide sve glatko." Mr. Green

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Masinstvo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon