www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbalske vesti
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kežman pauzira samo tri nedelje

Fudbalski reprezentativac, Mateja Kežman, uspešno je operisao meniskus u Liježu, kod doktora Nebojše Popovića i očekuje povratak na teren za tri nedelje, iako je prethodno bilo najavljivano da će pauza trajati šest sedmica:

"U pitanju je bila jedna od najlakših fudbalskih povreda, operacija je sjajno izvedena i očekujem da počnem sa treninzima sredinom januara", izjavio je Kežman za B92.

Fudbaler Atletika trenutno boravi u Beogradu, odlazi na redovne terapije i sa nestrpljenjem iščekuje rasplet na Mundijalu u Nemačkoj:
"Mislim da je četvrtfinale realni domet ove reprezentacije, rezultat kojim bi svako od nas bio veoma zadovoljan", izjavio je Kežman.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelazni rok se bliži, ko će gde?

Ljubiša Vukelja


Prelazni rok fudbalera počinje tek u januaru, ali je sportska štampa puna tekstova o mogućim transferima. Najčešće se pominju prvak države Partizan i jesenji šampion, Crvena zvezda.

Ljubiša Vukelja, centarfor Vojvodine, mogao bi da obuče crno-beli dres, piše ’Politika’. Vukelja je bio želja nekadašnjeg trenera Crvene zvezde, Slavoljuba Muslina, ali je ostao u Novom Sadu.

Vukelja je jesenas postigao sedam prvenstvenih golova, nastupao je za mladu reprezentaciju Srbije i Crne Gore, a rođen je 1983. godine.Kapiten Novosađana, Milan Stepanov, jedan je od igrača koji se mogu nazvati zvezdama prelaznog roka. Za centarhalfa Novosađana zainteresovani su, tvrdili su mediji, i Partizan i Crvena zvezda, ali će on, najverovatnije, u Belgiju.


Bojan Markoski


Redovni učesnik Lige šampiona, Anderleht, ima u sastavu dvojicu reprezentativaca SiCG, Jestrovića i Lovrea, a Sportski žurnal piše da bi Stepanov mogao u Brisel početkom 2006. godine.

Zainteresovana je i moskovska Lokomotiva (trener Muslin), ali je obeštećenje od 500.000 evra prepreka za realizaciju tog transfera.

U Partizan bi mogli i sadašnji igrači Vardara, Bojan Markoski (21) i Ivan Tričkovski (18). Direktor beogradskog kluba, Nenad Bjeković pomenuo ih je u razgovoru sa novinarima, a prva reakcija stigla je od Markoskog.

„Partizan je veliki izazov, želim da igram u crno-belom dresu,“ rekao je Markoski za Sportski žurnal, „Iz kluba su me obavestili da Nenad Bjeković dolazi u Skoplje na razgovor.“

Markoski igra pozadi, a Tričkovski je napadač.


Igor Burzanović


I Crvena zvezda i Partizan su, navodno, zainteresovani za fudbalere Voždovca, Đokića i Jovanovića. Iako nema potvrda iz beogradskih ’večitih rivala’, trener najprijatnijeg iznenađenja jesenjeg dela sezone, Mihajlo Ivanović.

„Moj stav, koji sam preneo čelnicima kluba i igračima je jasan, ko god hoće da ide u inostranstvo i zaradi pare, nema problema, slobodan je. Ali, zašto bih ja pojačavao Partizan i Zvezdu, kada smo mi odmah iza njih? To je malo čudno,“ kaže Ivanović, „Ne mogu u naše klubove i gotovo. E, sad, ja nisam ni predsednik kluba, niti sam u upravnom odboru da mogu da odlučujem, ali ipak imam veliki uticaj i potrudiću se da tako i bude.“

Pored dvojice ’Zmajeva’ u Beograd bi mogli i fudbaleri podgoričke Budućnosti, Risto Lakić i Igor Burzanović.Desni bek Lakić je kandidat za dolazak u Crvenu zvezdu, a Burzanovića traže i jedni i drugi. Napadač Budućnosti je već u Beogradu, gde čeka rasplet i odluku svog kluba i menadžera da li će u Partizan, Zvezdu ili inostranstvo.

Na listi želja Dragana Stojkovića nalazi se i fudbaler bugarskog Liteksa, Žan Filip Kaje (28). Iskusni igrač odbrane ima francuski pasoš, a još se ne zna da li će dobiti dozvolu sadašnjeg kluba da dođe u Zvezdu.


Žan-Filip Kaje


Francuz je letos kao slobodan igrač stigao iz Meca u Liteks, potpisao ugovor na godinu dana sa opcijom da se produži na još dve.

„Zvezda je već uspostavila kontakt sa menadžerom kluba, ali sve je u rukama gazde Griša Gančeva. Liteks je privatan klub i zna se ko donosi odluke,“ kaže trener Liteksa, Ljupko Petrović, piše Glas javnosti.

I pored brojnih priča, najverovatniji transfer je mladog reprezentativca Nenada Milijaša iz Zemnuna u Crvenu zvezdu. Čeka se pristanak Zemunaca, a Dragan Stojković veruje da je posao dogovoren.

„Čekam da se jave, biće sve u redu.“

Najznačajniji transferi ove zime mogli bi, ipak, da budu odlasci malobrojnih reprezentativaca SiCG koji igraju u domaćem šampionatu u klubove u inostranstvu.

_________________
I C E M A N
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja Vidić, 24-godišnji obrambeni igrač moskovskog Spartaka i reprezentacije SiCG, odlazi u Manchester United.

Srpsko-crnogorski reprezentativac Nemanja Vidić, dosadašnji član moskovskog Spartaka, dogovorio je sve detalje transfera u Manchester United, za kojeg će, ukoliko prođe lečni pregled, potpisati nakon otvaranja zimskog prijelaznog roka.

24-godišnji obrambeni igrač prešao je u Spartak u zimi 2004. iz beogradske Crvene zvezde, a sada je spreman za novi izazov u karijeri. Moskovljani će za raskid ugovora s Vidićem zaraditi još nepoznati novčani iznos, a nagađa se da Manchester United neće platiti manje od 15 milijuna eura, što bi bio rekord za transfer iz ruskog kluba.

Ukoliko prođe na lekarskom pregledu, Vidić bi mogao potpisati za United u prvim danima 2006., a prvi nastup najverojatnije će imati 8. januara u FA Cupu protiv nižerazrednog Burtona.

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EP (U21) od 23. maja do 4. juna

Finalni turnir evropskog prvenstva u fudbalu za mlade (igrači do 21 godine), održaće se u Portugalu od 23. maja do 4. juna, a ne od 25. maja do 6. juna, kako je prvobitno određeno.

UEFA je pristala na promenu termina na zahtev organizatora, koji je tražio da se finalni meč igra u nedelju. Žreb za takmičenje održaće se 8. februara.

Za prvenstvo Evrope kvalifikovale su se selekcije Portugala, Nemačke, Danske, Francuske, Holandije, Italije, Ukrajine i Srbije i Crne Gore

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ilija Petković:" Nećemo igrati samo 3 meča na Mundijalu"
Da vam je neko krajem 2004. rekao da ćete 2006. dočekati kao selektor učesnika Mundijala, da li biste mu verovali ?


„Na moju sreću, ja nikada nisam ništa obećavao, pa ni kada sam inaugurisan u selektora. Moja je bila samo želja da u situaciji kada sam preuzeo nacionalni tim, da naš fudbal popnemo makar na stepenicu više. Na kraju se ispostavilo da nismo imali prevelikih oscilacija i da smo ciklus završili na maestralan način. Malo je reći koliko mi je drago, a još mi je draže što ništa nisam obećavao. Sve se dogodilo spontano i u pitanju je rezultat svih nas koji smo radili sa reprezentacijom, pa i novinara koji su izuzetno korektno izveštavali“.

Šta je to čime biste bili zadovoljni na kraju 2006. godine ?
„Svi smo veliki optimisti, ali ne smemo visoko da poletimo, jer će, ako tresnemo sa te visine, pad biti stravičan. Siguran sam da će sve greške koje su nam se događale, biti ispravljene do Mundijal i da ćemo tamo otići spremno i bezbrižno“.


Tri nedelje nakon žreba, da li ste promenili stav u pogledu protivnika „plavih“ na SP ?
„Sigurno bih bio bolestan čovek, ako ne bih znao napraviti razliku među ekipama u našoj kvalifikacionoj grupi ili ako bih rekao da smo mi bolji od ostalih. To nikada nisam rekao. Tvrdim da ćemo se sa svima ravnopravno nositi i da im nećemo dozvoliti da na terenu pokažu svoju prednost koju možda imaju u odnosu na nas. Poznato je da ekipe, koje se unapred predaju ne treba ni da idu na jedno takvo takmičenje. Tako sam rezonovao i kao igrač, takav sam i kao neko ko vodi državni tim“.

Koliko „plavima“ odgovara raspored odigravanja utakmica, Holandija, Argentina, pa Obala Slonovače ?
„Ne razmišljam o rasporedu, razmišljam samo o protivnicima. Jednom sam u šali rekao da nam je nedostajao još Brazil pa da budemo prava grupa iz koje bi mogao da izadje i svetski šampion. Ovo je prvenstvo koje neće imati velikih zvezda osim naravno Ronaldinja i na kome bi moglo da se desi neko novo iznenađenje, kao što se dogodilo na Evropskom prvenstvu u Portugalu“.


Pomenuli ste grupu sa Brazilom. Mislite li da bi nam bilo teže da smo se našli u grupi sa njima i sa Hrvatima ?
„Ne bih ja ni o Hrvatima ni o Brazilu. Nama su svi isti. Mi sa ovih prostora nismo opterećeni nacionalnim nabojem. Dobro je što nismo zajedno u grupi sa Hrvatima, jer bi dodatna tenzija sigurno izazvala probleme između dve dijaspore. Dobro je što smo mi u jednoj grupi, oni u drugoj, ali je najbolje od svega što smo i jedni i drugi na šampionatu. Brazil jeste sila, ali Mundijal je takmičenje u kome se takmiče i slabi i dobri i što iznenađenja nisu isključena. Mi nismo u grupi slabijih selekcija, jer smo tokom kvalifikacija pokazali da na nas mora da se obrati pažnja. Upamtite šta ću vam reći: mislim da će Obala Slonovače biti kreator plasmana cele grupe“.

I za kraj, vaša novogodišnja želja ?
„Želim vama, vašoj televiziji i gledaocima mnogo zdravlja da budu uz nas i 2006. godine, a nama da ne odigramo na šampionatu samo tri utakmice, da se pokažemo u pravom svetlu i da se plasiramo, makar u drugi krug“.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan poslao ponudu,čeka se "da"

Bivši fudbaler Šahtjora i reprezentativac SCG Zvonimir Vukić mogao bi da se vrati u Partizan prenose beogradski mediji.

Direktor Partizana Nenad Bjeković neočekivano je u četvrtak “podigao temperaturu” u javnosti, uoči početka zimskog prelaznog roka.

- Planiramo da sredinu terena pojačamo jednim našim igračem iz inostranstva - najpre je otkrio Bjeković.
Na konstataciju prisutnih novinmara da je novi menadžer Portsmuta Hari Rednap izjavio da ne računa na Zvonimira Vukića, direktor crno-belih je uzvratio:

- Ne računa? Pa, onda nam je olakšao posao - istakao je Bjeković.

Ni posle četvrtka nije poznato ko je budući napadač Partizana, stranac koji bi trebalo da bude "bomba" prelaznog roka.

- Za sada smo još u pregovorima, očekujemo odgovor sa druge strane, pa kada ga dobijemo, kakav god da bude, javnost će biti obaveštena. Želimo da tog igrača dovedemo na godinu dana, da bude tu i za Evropu sledeće sezone. Mnogo se pričalo o Elberu, ali nismo sa njim pregovarali - podvukao je Bjeković.

Inače, prvo pojačanje je već dogovoreno, na putu su još dva-tri.

- Sve smo se dogovorili sa čelnicima Jedinstva, prvog dana prelaznog roka potpisaće za nas Šljivančanin. Sa čelnicima Borca smo nekoliko puta razgovarali o Kostiću, interesantan je igrač. Želimo da dovedemo i Makedonca Markovskog iz Vardara i Slovenca Ilića iz Domžala, ali još pregovaramo oko njih - kaže Nenad Bjeković.

Mada nisu najavljivali veliki promet u prelaznom roku, očigledno je da su čelnici Partizana rešili da definitivno ubrizgaju novu krv u ekipu.

Od svih najavljivanih odlazaka iz Partizana, najbliži granici je golman Đorđe Pantić. Rezervni čuvar mreže na listi je želja bugarskog CSKA.

- CSKA želi Pantića, a da li na pozajmicu ili da ga kupi, videćemo kada dođu na pregovore početkom januara - kaže Bjeković.

U Humsku 1 mogao bi da se vrati Radiša Ilić.
Ilić je uvek aktuelan. Priznaje da je napravio veliku grešku kada je otišao iz kluba i ako nam bude potreban, uvek je tu da nam pomogne. Tu su Kralj, Jovšić, Asprogenis...

_________________
I C E M A N
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizanu je navodno interesantan i Hakan Sukur. Poznato je da Partizan vec par godina ima problema sa napadacima a ovaj Turcin je nezadovoljan tretmanom u svom klubu pa nikad se ne zna.
Po internet prezentacijama mogu se pronaci mnogo imena koji navodno pregovaraju sa nasim ekipama ali o tome bi trebalo da se prica tek pred kraj pregovora a ne kao sto Piksi svaki dan govori o nekom novom igracu a na kraju nista. Pre koji dan u jednim novinama je bio spisak "zvezdinih igraca" koje je Piksi od pocetka sezone najavio. Pa to je strasno - bili bi prvaci Evrope ali od toga nista.
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crvena zvezda odbija da proda zigica.ponude west hema od 10 miliona i hamburga od 6 miliona glatko odbijene od strane uprave kluba.zigic moze da ide tek na kraju sezone-porucuju potencijalnim kupcima stojkovic i stojanovic.

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lud gol za lud dobitak

Navijač Liverpula zaradio je 37 500 evra uspešnim kladioničarskim ulogom da će Ćavi Aloso postići gol ove sezone sa postići gol udarcem sa svoje polovine terena.

Alonso je uspeo da pogodi cilj šutem sa više od 60 metara za peti gol Liverpula u uzbudjlivoj utakmici treće runde FA kupa u pobedi od 5-3 nad Luton Taunom u subotu. Golman domaćih je otišao u napad da bi u zaustavnom vremenu pomogao ekipi da izjednači posle kornera.

42-ogodišnji Adrian Hejvors je dao 350 evra na kvotu 125-1 jer je primetio da je španski reprezentativac nekoliko puta prošle sezone postigao da postigne gol šutevima sa svoje polovine terena.

"Od kada sam položio opkladu imao sam viziju da će gol biti postignut kada golman protivničke ekipe ode u protivnički kazneni prostor tokom kornera na kup utakmici."

"Nisam mogao da verjujem kada je Luton trebalo da izvede korner a golman krenuo napred...Mislio sam da ću da se onesvestim. Kada je lopta ušla u mrežu poludeo sam od sreće."- rekao je Hejvord u kratkom razgovoru za Dejli Mejl

_________________
I C E M A N
 
maliera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo za Nemanju Vidica koji je ekstra igrac, i ja mislim da ce biti veliki pionir nase representacije u jun 2006!!
NAPRED LAVOVI!!!!!!!!!!

Mr. Green Laughing
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arsenal juri Žigića, Zvezda odbija

Centarfor Crvene zvezde i fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore Nikola Žigić u centru je pažnje ostrvskih medija ovog januara.

Samo nedelju dana pošto je beogradski klub odbio ponudu Vest Hema vrednu 7,1 milion funti, udarna vest BBC-ja govori o tome da je za 2,02m visokog igrača veoma zainteresovan Arsenal, čiji su čelnici sttpili u kontakz sa upravo Zvezde.

Predstavnici londonskog kluba bili su u ponedeljak u Beogradu, da bi pregovarali sa Draganom Stojkovićem, ali je predsednik bio van grada zbog privatnih obaveza.

Iz beogradskog kluba engleskim medijima još jednom je saopšteno da Žigić nije na prodaju, jer je cilj Zvezde osvajanje duple krune. Uz Arsenal, BBC navodi da je za Žigića veoma zainteresovan i Liverpul.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mandarić spreman da pusti Vukića

Vlasnik Portsmuta Milan Mandarić spreman je da razgovara sa čelnicima Partizana o eventualnom transferu Zvonimira Vukića u Humsku. On je to potvrdio u izjavi za Večernje novosti:

"Biću krajnje konkretan: Vukića smo pozjamili od Šahtjora na godinu dana i platili 1,4 miliona dolara, dakle, negde oko 1.100.000 evra, plus njegova plata. Verovao sam da će biti pojačanje za nas, ali su menadžer i direktor bili nezadovoljni i izneli niz primedbi na koncentraciju i formu

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbalske vesti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  sledeća
Strana 2 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon