www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

K700i kao daljinski upravljac
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:27 am    Naslov poruke: K700i kao daljinski upravljac Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna koji mi software omogucuje da K700i ima funkciju daljinca, mislim da sam negde procitao da je to moguce Confused

poz


 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za k700i nije moguce. Moguce da si procitao za symbian telefone kao sto je na primer Nokija 6600.
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kope nisi u pravu, ja sam koristio t610 pa t630 i k700i kao daljinski...
Skini program floats mobile agent, on radi backup poruka, sinhronizaciju omogućava tvom k700 da bude daljinski.... Smile Smile Smile Smile Smile
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jok siguran sam da moze K700i i video sam da moze...MAJKE MI!!!
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zasta da bude daljinski? Ja pricam za TV, VHS, DVD...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li moze sony ericsson k750i biti kako daljinski upravljac??

_________________
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve serije telefona iznad K700i ( naravno i K700 ) mogu da podrzavaju ovu funkciju sa odredjenim software-om - kore pogledaj koji, a on moze da bude daljinac za sve uredjaje koji imaju IC, odnosno TV, VHS, DVD itd.
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E dreams za to već nisam siguran?! Za računar može 100% !!!!
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koji je to software? kako se zove? Svuda sam trazio i samo nalazio za symbian Sad
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi Mob moze da komunicira sa kompom ili TV-om

1. Sa kompom to svi znate ako ima Bluetooth ili IC na kompu mozes sa mobom opusteno i to nije tesko ( Osnovne opcije koje postoje u mobu su "Remote Screen" ili "Desktop Player" itd. ali se ove opcije mogu prosiriti sa raznim software-ima.

2. Za TV (DVD,VHS...Sve sa IC portom) ti je potreban soft ali sto je najgore ja nemam pojma koji Rolling Eyes jos uvek ga jurim pa kada ga nadjem vi probajte i uverite se Smile

poz Razz
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Dreams

Nemoj ni da trazis jer ne moze ,a sad cu ti reci i zasto.Prosto je K700 ima IC sa Trikovanim jezgrom,ili iskljucivo napravljenim za individualne uredjaje tipa "Open reals" kod nas se to moze zvati ispravljackim centrom.On ne moze da komunicira fizicki sa drugim uredjajima tipa TV,VCR,DVD i slicno jer su takvi IC-jevi pravljeni do 18Hz-a dok TV,VCR...itd rade na 98Hz-a pa navise.


Pozdrav!!

_________________
Just be what you are.....
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A moze li sa Z1010 da se necim upravlja???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> K700i kao daljinski upravljac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon