www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Дечија песма Евровизије
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Дечија песма Евровизије Na vrh strane Na dno strane

Дечија песма Евровизије. Србију и Црну Гору на избору дечије песме Евровизије ће представљати црногорац Филип Вучић који је победио на националном такмичењу које су организовали РТС и РТЦГ у сарадњи са "Дечијим Културним Центром" из Београда. Избор за дечију песму Евровизије ће се одржати 26. новембра у белгијском граду Хаселту.

Citat:
1. Grčka - Aleksandros i Kali - “Tore ine i sira mas”
2. Danska - Nikolaj - “Shake-shake-shake”
3. Hrvatska - Lorena - “Rock baby”
4. Rumunija - Alina Eremia - “Turai”
5. Velika Britanija – Džoni Fuler - “How does it feel”
6. Švedska - M+ - “Gränslös kärlek”
7. Rusija - Vlad Krutskij - “Path to the sun”
8. BJR Makedonija - Denis Dimoski - “Rodendenski baknez”
9. Holandija - Tes - “Stupid”
10. Srbija i Crna Gora - Filip Vučić - “Ljubav pa fudbal”
11. Letonija - Kids 4 Rock - “Es esmu maza, jauka meitene”
12. Belgija - Lindzi - “Mes rêves”
13. Malta - Tea i prijatelji - “Make it right”
14. Norveška - Malin - “Sommer og skolefri”
15. Španija - Antonio Hoze - “Te traigo flores”
16. Belorusija - Ksenija Sitnik - “My vmeste”


Шта Ви мислите о овоме? Како Вам се свео ово чини?


 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam pesmicu, bas mi simpaticno deluje, prava decacka.Nema nacionalnih prozivki (ULT_RAS). Dakle, ne znam uopste kakve su ostale pesme, ali ja jednu dobru decju pesmicu bas ovako zamisljam, pretpostavljam da ce mali dobro proci...

Priblizio se 26 novembar... Niko zainteresovan sta ce tamo biti?

Edit by PiNkLaDy...moze ovo i u jednoj...spojila sam ti poruke... Exclamation
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lookitj je napisao/la sledeće:
Cuo sam pesmicu, bas mi simpaticno deluje, prava decacka, mada me BAS iritira sto je u pitanju Crnogorac, ali ionako cemo ih trpeti samo jos malo na grbaci...


pa sto ako je crnogorac???moglo je i bez ovoga...

slusao sam pjesmu vise puta i milim da ce dobro proci bez obzira sto je crnogorac Mad

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lose sam shvacen... Ja nemam APSOLUTNO NISTA protiv decka, super mu je pesma, mislim da ce sjajno proci sutra, samo me malo nervira sto se ponovila prica od marta i bojim se da se ne nastavi tako i sledece godine, na velikoj Evroviziji. Ali to su neke druge teme i iskreno se nadam da su prevazidjene...

Pa, zavrsi se i ovo cudo... Belorusija, Spanija, Danska... Meni se Spanija najvise svidela, pesma bi dobro prosla i na velikom ESC, ali je i pobednica mnogo simpaticna. Filip Vucic je katastrofalno prosao, dobio je glasove samo od suseda - Grcka, Hrvatska, Makedonija - nastup mu je bio ocajan, a moglo je mngo bolje da se osmisli... Steta. Ovo samo pokazuje koliko Crnogorci "ozbiljno" pristupaju poslovima...


Edit by PiNkLaDy...moze ovo i u jednoj...spojila sam ti poruke... Exclamation
 
cimotnaroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rumunska pesma mi se najvise dopala.Medjutim slab lobi imaju u Evropi.

_________________
Boki is the best
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj, rumunska pesma je BEZOBRAZNA KRADJEVINA ukrajinske pesme na velikom ESC od prosle i madjarske od ove godine. Sta tu moze da bude zanimljivo? Cak je i "hej, hej" maznuto... Evil or Very Mad
A kako Rumuni nemaju dobar lobi, koji su bili ove godine? Confused
 
cimotnaroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno da je licila na Ukrajinsku pesmu tj. na Ruslanu.Ali je barem za decu prikladnije da pobedi vesela pesma i brza,slicna je i Beloruska samo sto je po meni ona dosadnija.Sta ja znam to je moje licno misljenje..

_________________
Boki is the best
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, ja to postujem, ali makar i da je decja pesmica, kopije i kraje ne bi trebalo da prolaze...
Nego, ja dosad uopste nisam pratio jESC (u stvari, nisam nesto puno ni ove godine, ali sam ipak gledao zbog Filipa), i odusevio sam se spanskom pesmom koja je pobedila prosle godine, nije ni cudo sto je prodata u ne znam koliko stotina hiljada primeraka! A kako se tek ona mala Maria Isabel ponasa na sceni, svaka joj cast!
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

video sam samo jwednu malu sa kikama i umro sam od smeha, uzgred, ko jepobedio ?

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pise ti gore, Belorusija, druga Spanija, treca Danska.
 
kolle_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 101
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa pesmica nije bila losa, ali je ovaj Filip ocajno otpevao! Mozda je bila trema u pitanju??????
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije trema, decko se bas solidno snasao, nego mu nisu osmislili nikakvu koreografiju niti nastup, izgledao je kao siroce na onolikoj sceni! Pevaci sami nastupaju samo ako je neka srceparajuca balada, a ovo je up-tempo vesela pesmica koja treba da bude zapazena, a ne... Confused Nije on nista kriv!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Дечија песма Евровизије Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon