www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali broj cipele?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Te brojeve 35,36,37 nose izrazito niske cure. zamistite žensku od 1,80 s nogicom br 36 Laughing katastrofa. Ili malu curu s nogom 41 Rolling Eyes još gore Rolling Eyes


_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nosim 37,38 i nikada nemam problema da nadjem cipelice....sta god i se svidi mogu da nadjem.......hvala Bogu sto nemam veliku nogu jer sam dosta niska......ali imam jako usko stopalo te mi tesko leti naci sandale i papuce ali zato se u cizmama osecam najbolje........ Smile

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je 39-40 zavisno od modela i nikada nisam imala problem da nadjem ono sto mi treba...ali vjerujem da je danas tesko naci velicine 35,36 zato sto sve vise djevojaka nosi obucu oko broja 40 pa se one vise i proizvode

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
ireniita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 93

sao_tome.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nosim broj 38, taman Smile
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim 36, mogu i na dječjem kupovat Very Happy
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim broj 40-41 Evil or Very Mad
i jako tesko sebi pronadjem ono sto mi se dopadne Mad
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju, bolje mali nego neki dzinovski broj
Mda je bila smesna moja nastavnica iz osnovne, koja je sa svojih metar i zilet, nosila cipele broj (od oka joj dajem) 34. Pa kad vidis nju i neku petakinju u isim cipelama Mr. Green jooooj, zla sam New Evil
Moj br 39 i nije bas mali, al s obzirom na visinu 175cm, ne zalim se...
 
zlatna_ribica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

38-39
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 36 -37 nije mi nikad bilo tesko naci obucu za sebe.. pojma nemam, valjda sam hairli Very Happy Laughing

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas u beogradu ducan koji ti prodaje loriblu cipele To su ti prilicno skupe talijanske cipele E pa oni ti znaju imati broj 35 a ako nemaju moze se iz tvornice narucit velicina ali moras probati otprilike velicinu jer su cipele poprilicnoskupe i sto je naruceno to je i kupljeno

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 36.37..mislim da je prednost nama koji imamo malu nogu...pa sad prave lepse cipele za decu nego za nas odrasle...zamisli kako j oni devojkama koje nose veci broj od 40...pa mi treba da budemo presrecne... Wink

_________________
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 37-38...mislim da je to sasvim ok,jedino pod uslovom da stopala
prestanu da mi rastu Very Happy

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Mali broj cipele? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon