www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali broj cipele?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Mali broj cipele? Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima slican problem kao ja? Ja nosim 35 broj cipele i to cak mi nekad ni te ne odgovaraju jer kad oni napisu 35 to moze da bude bilo sta, zavisi od kalupa. I onda kupim neke decije cipelice koje mogu da prodju kao da su za odrasle ili kupim vece cipele pa stavljam ulozak ali to nije to...Bas bih volela da jednom imam normalne cipele:(

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi jedina i ja imam malu nogu,nosim 37.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 37.5, ali hvala bogu ove amerikanke su sve nogate, pa nemam toliko problema naci cipele koje mi se svidjaju u mojoj velicini....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim 41 cipele... patike su mi doduse 43...
ali cipele ne znam ni da li prave preko 41 Smile Smile
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Broj moje obuce je 37, 37.5 (u zavisnosti od modela) Razz

_________________


 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj broj 39--prevelik! Smile

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razumem te potpuno...visoka sam 175cm a imam stopalo za broj 36...kao mala patila sam jer su me svi zadirkivali da imam decja stopala, a veliki broj njih me i danas zbog toga zove Beba...Prednost je u tome sto mogu nositi sve modele a da to ne izgleda bezveze...cak mi se desilo da dobijem sa popustom fenomenalne italijanske kozne unikatne sandale koje su stajale u izlogu kao reklama jer vlasnici nisu verovali da postoji odrasla zena sa tolicnim stopalima...Mislim, iz ove perspektive da je to bas lepo, zenstveno i seksi...budi srecna sto nemas skije od stopala...
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je noga broj 40,it´s too big 4 me Sad
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 39, ali ako je bas neophodno mogu se uvuci i u 38

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim 39 otprilike, zavisno od kalupa.Nekada mi odgovaraju i 38 a nosim i 40 sve zavisi od proizvodjaca,.Ja sam oduvek patila kad vidim predivne cipele i papuce a prave ih samo do broja 37-38 dodje mi da puknem od muke

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala stopala su u Kini ideal zenske lepote, tako sam bar cuo 8)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne 35 ali nosim br 37 sto je isto jako tesko naci obucu posto danas se sve proizvodi za one sa brojem 39-40
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Mali broj cipele? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon