www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volvo
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno je izasao novi Volvo C70, mislio sam da je stari bio perfektan i da nije bilo moguce se poboljsati nesto u liniji. Medjutim, video sam nove slike i mogu reci da je to perfekcija nad perfekcijom.







Koliko ja znam do sada nije nista najavljeno o motorima ali mislim da se oko toga nece mnogo promeniti, bice:

2.0T - 163 ks
2.3T - 239 ks
2.4T - 200 ks

Jedino sto je steta kod Volvo je sto ne prave auta sa pogonom na zadnjim tockovima, sa jedne strane je sigurnije po kisi, snegu itd. ali sa druge strane je tako da ovaj coupe zbog toga nece nikad moci da se meri sa npr. BMW-ovim coupe...i ako ima vecu konjazu.
Volvo hvala bogu ima neke prednosti nad drugima, to je ocigledno kao prvo sigurnost. Kao drugo; kocnice na Volvo dolaze od firme Brembo sto znaci da ta auta koce bolje nego prosecno. Kao trece i zadnje za sada; standardna muzicka oprema je u skoro svaki Volvo vrhunska.



_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volvo je veoma ali veoma dobar auto
osim sigurnosti tu je udobnost i dobar motor....
drugar ima pa se uverio licno!

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma siguran auto ali nimalo jeftin ni za kupce ni za odrzavanje ali gospodski auto
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

biske je napisao/la sledeće:
veoma siguran auto ali nimalo jeftin ni za kupce ni za odrzavanje ali gospodski auto


Za nove kupce nije jeftin, ali kad pogledamo...nijedan nije jeftin. Mislim da je na super nivou u odnosu na drugih. Ali sto se tice odrzavanje si potpuno u pravu, skupi su!

_________________
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uki_spector je napisao/la sledeće:
volvo je extra auto, ali za nase uslove je mnogo skup
Šveđani znaju šta rade ali mnogo su bolji u izradi teretnog i autobuskog programa
no sto se tiče auta nisu ni tu loši jedino kad bi smanjili potrošnju no ko voli nek izvoli.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maglovski je napisao/la sledeće:
uki_spector je napisao/la sledeće:
volvo je extra auto, ali za nase uslove je mnogo skup
Šveđani znaju šta rade ali mnogo su bolji u izradi teretnog i autobuskog programa
no sto se tiče auta nisu ni tu loši jedino kad bi smanjili potrošnju no ko voli nek izvoli.


Ja bi tim autima oprastao sto trose litar na 100 km vise, kad pogledam kako idu...

_________________
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa tim se u potpunosti slazem stvarno su moćne mašine a o sigurnosti putnika da negovorimo,moglibi naši da se malo ugledaju na šveđane.
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je volvo dobra masina pored dobrog motora poseduje i izuzetno izdrzljivu limarijau.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milos-PFC je napisao/la sledeće:
Mislim da je volvo dobra masina pored dobrog motora poseduje i izuzetno izdrzljivu limarijau.


Stvarno ima izdrzljivu limariju. U Jugi vozim Volvo 740 iz 1988, 17 godina star. Limarija je kao nova...

_________________
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volvo je extra auto i to stoji ali je problem u tome sto smo mi Srbi takav narod da nam je samo Mercedes-Benz,VW i BMW u glavi kao da ne postoji ni jedan drugi!!

_________________
Alexandar
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mi Srbende smo stvarno posebna vrsta,niko ne shvata kakav kvalitet nude pojedine vrste automobila pored Shvedskog Volva tu je i Saab prave limuzine,a nama u glavi MB 124 ili BMW kockica iz 198?,mislim da narod treba da gleda na ova vozila pogotovo sad kada se uvozi Euro3 od prvog vlasnika,!

_________________
nedd1ch
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa volvo je inace koliko ja znam do sada radio najvise od svih na bezbjednosti automobila i njihovi automobili se smatraju najbezbjednijim i stvarno su extra.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Volvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon