www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

umoran sam od života...
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 12:37 am    Naslov poruke: umoran sam od života... Na vrh strane Na dno strane

da li vam je nekada svega bilo dosta? da li ste se ikada osećali toliko umorno od života da ste poželeli da samo nestanete, odete na pusto ostrvo, bilo gde, samo da ste što dalje od svega?


_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se par puta da mi se mnogo toga loseg desi za jako kratak vremenski period. Desi se da nemam vremena da se izborim sa jednim problemom, a vec se javilo pet novih. Tada pozelim da me nema pa nek se drugi snalaze kako znaju i umeju.
Mislim da smo svi, manje ili vise, imali takve momente.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se to cesto. Dosta puta sam stigao na dno zivota i mislio da sam zaista umoran od zivota i da bi voleo da nestanem. Ozbiljne tendencije prema samoubistvu nisam imao jer volim svoj zivot i svoju porodicu.

Zelju da odem na pusto ostrvo imam kad mi sve dodje preko glave, kad od problema ne znam gde mi je glava i kad bih zeleo da odem negde gde me niko ne poznaje, da napunim svoje baterije i da se vratim kao 'nov'. Zadnju takvu fazu sam doziveo pre mog godisnjeg odmora. Baterija su mi bile na 'low' i zaista sam jedva cekao da pobegnem za SCG i da se tamo odmorim, da vidim svoje drustvo, svoju porodicu, da putujem kroz Srbiju i zaista mi je prijalo tako da sam opet pun energije i voljom za zivot! Wink
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da. vishe puta.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i to zbog razlicitih situacija i dogadjaja.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umorni od zivota sa 19,20 i 25 godina ????? pobogu ljudi gde vam je elan ?
nikad ama bas nikad nisam se osetila da sam na dnu zivota. mozda mi se desilo da sam opet na pocetku, ali umorna od zivota ??? nikad!!!

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, imam ja te faze kad mi je svega, bas svega preko glave... Zivot je takav, gazi nas svakodnevno, ali ja sam veciti optimista, jutro je pametnije od veceri, tako da problemi koji nas muce danas, sutradan vec nedeluju toliko tragicno! Very Happy

_________________
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
umorni od zivota sa 19,20 i 25 godina ????? pobogu ljudi gde vam je elan ?

Nije baš da nemamo elana, ali više puta mi se učini da sam probao sve što je moglo da se proba na ovom svetu(bar ono što sam ja želeo), tj. kad dođeš u neko stanje zasićenosti, momenat kada ti je sve monotono...............
Blago tebi ako to još nisi doživela...................

_________________
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad dođe da čovjek i tako nešto doživi... život je pun raznolikosti. Nekad nas dovodi do vrhunca, a nekad do dna.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Belphegore je napisao/la sledeće:
Citat:
umorni od zivota sa 19,20 i 25 godina ????? pobogu ljudi gde vam je elan ?

Nije baš da nemamo elana, ali više puta mi se učini da sam probao sve što je moglo da se proba na ovom svetu(bar ono što sam ja želeo), tj. kad dođeš u neko stanje zasićenosti, momenat kada ti je sve monotono...............
Blago tebi ako to još nisi doživela...................


Uh da znas koliko sam ja puta pala na ispit zivota, al nikad nisam dosla u situaciju da kazem "da sam umorna da zivim". Najprije sam stala na cisto da ako mi nesto neide onda se fino izjadikujem o tome do vecnosti i natrag, i fino se okrenem na onu stranu koja mi je u trenutku lepsa i vise me ispunjava;)

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sinko_borivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 73

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ih,koliko puta..kad god pomislis da imas neki veliki problem i da ces ako njega resis konacno poceti normalno da zivis,ispostavi se da te cim resis njega saceka iza coska neki jos gori i jos veci i tako celog zivota u nedogled..smuvas devojku,u pocetku je sve super,slicni pogledi na zivot,romantika,provod,pomislis ona je ta koju celog zivota cekas i onda kad se najmanje nadas pocnu da se otkrivaju ostale karte i onda opet iznova moras stalno da joj dokazujes da je volis,da si veran,da moze da ti veruje itd. itd.... pa kome se brate ne bi smuchilo
 
krunoh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 118
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada, uvijek sam optimist, a sad mislim da proživljavam savršen život. Samo da što duže traje, najbolje do kraja života!

_________________
prolazi, sve prolazi
nestaje, sve nestaje
koraci ko oblaci
odlaze odlaze
--------------------
najbolje riječi ikada
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> umoran sam od života... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon