www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da napravim sajt?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dw je za profesionalnije korisnike, nije mnogo tezak ali ipak klasicnom Win useru pre njih preporucio FP jer je blizak Word okruzenju, koji verovatno vecina pocetnika zna da koristi... a vremenom kad dodje do upoznavanja komponenti i procedure kreiranja web strane moze da se predje na DW. Eto toliko
U sustini imas tutoriale ovde na forumu za DW koji su jako dobri pa probaj sa njima
Srecno


 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

el zna neko kako da postavim forum slican ovome na sajtu.Dajte mi neki link

_________________
dj's
 
novinick
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 6
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

www.phpBB.com Smile

_________________
zvaka
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas gomilu foruma na netu, kao i tutoriala za postavljanje istih...
pogledaj na googlu tako ti je najlakse Smile
 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedan od najkoriscenijih foruma. Skinuo sam neke tutorijale, ali nekoliko osnovnih uputstava od korisnika nebi bilo na odmet.

Napisite, recimo, sta vas je najvise ukocilo pri postavljanju foruma ili tokom rada. Svaka je sugestija dragocena nama pocetnicima.
 
wd400
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 53
Mesto: DOLOVO

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto si na pocetku pocni sa nekim vizuelnim alatom na primer xara webstyle (tako sam i ja ranije pocinjao a sada imam samo manjih problema sa php-om)
 
CortoMaltese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 63

stkitts_nevis.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 6:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pocni sa pretrazivacem na temu HTML
 
aq2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo si blog napravi da se ufuras malo http://www.blog.hr pa onda dalje...
 
bezimeni1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pocetnike je najbolji neki WYSIWYG editor tipa Front Page
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instaliraj Front Page lak je za upotrebu a moze da se napravi veoma dobar sajt

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Duki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 37

zambia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

au mnogo mi to deluje komplikovano Smile

jel moze neko da objasni znaci sta je najjednostavnije i da da link od nekog programa koji nije komplikovan, jer na ovim sajtovima sam dobio milion informacija koje meni nista ne znace kad nikad nisam cuo za neke pojmove u kreiranju sajta.

i jos nesto interesuje da li moram da zakupim prostor za sajt ili postoje free sajtovi i kakava je razlika izmedju jednih i drugih?

_________________
sve ima reprizu samo zivot ne...
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nameru da te smaram pricom ali ako nesto radis potrudi se da to i valja.
Imas programe "za pravljenje sajtova" gde samo izaberes boju pozadine, boju texta, boju linkova, sadrzaj i jos neke sitne stvarcice i zatim kliknes na nesto da bi napravio sajt. Ako ti hoces da tako nesto pravi onda bolje probaj nesto drugo i ovo ostavi na stranu.

Dokle god ucis Web dizajniranje bolje bi bilo da uzmes neki free host po mogucnosti sa podrzanim PHP-om i MySQl-om. Ako te interesuje jedan dobar free ost javi se na pp da ne bih ovde ostavljao linkove, nisam siguran koliko je to dozvoljeno ovde.

Razlika izmedju pracenog i free hosta je pre svega u sigurnosti.
Jer ako "padne" server sa free hostom i ti izgubis neke podatke, onda je nikome nista ti niti njih mozes da tuzis niti da im trazis podatke nazad itd.
Druga razlika je u kvalitetu, jer logicno je da je ono sto se placa i kvalitetnije........

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Kako da napravim sajt? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon