www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da napravim sajt?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Merged by Mr. Bond: Kao sto vec Eniac reche tema vec postoji tako da sam spojio Smile

 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Pitanje oko web stranice Na vrh strane Na dno strane

ovako ljudi otvorio sam hosting na netu registrovo domenu i kada ukucam htpp://...... nadem stranicu a kada ukucam www.......
ne mogu nac i jos nesto uploadovo sam podatke na stranicu medutim kada je otvorim ne može se ni jedna slika otvorit bjela kocka i x gore a tekst piše normalno samo nema č,ć,ž,
koristim Web Page Maker V2 za pravljenje stranice


edit by aureliano: izbjegavamo naslove/teme poput Potrebna pomoc, help i slicno, tx...
 
Dushan_maestro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 33

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo cu ti savetovati da se manesh tih free programa za pravljenje sajtova i pochni da radish u Dreamweaveru...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teshko da ti nadje kad ukucash htpp:// Wink
To shto nemash č,ć,ž je zato shto najverovatnije nisi definisao kodnu stranu po kojoj stranica treba kasnije da se dekodira.
Ako je server na kome hostujesh na linuxu, a najverovatnije jeste, o je case sensitive, tako da morash da pazish da se valika i mala slova u hiperlinkovima poklapaju sa onima u nazivima fajlova i putanjama na disku.
Moguce je i da folder u kome se nalaze slike, ili sami fajlovi slika, nisu odobreni za chitanje.

Problem sa domenom je najverovatnije zbog konfiguracije DNS-a tvog hosting provajdera.
Naravno, to je u sluchaju da ti se druge stranice otvaraju samo kad kucash www.bla.com...


@Dushan
Iste ove greshke se prave i u Dreamweaveru...
To nije samo do programa!
Pravljenje sajtova nije samo slaganje slichica i kuckanje tekstova u wysiwyg programima!
Oni mogu da budu dobra pomc pri izradi sajta, ali nikako ne treba da budu primarni alat!


Btw.
Mislim da je ova tema za programiranje, a ne za Interntet...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo narode i vama da se pozalim i zamolim za pomoc. Napravio mi burazer web stranu, ali nije upotrebio nigde JAVU,a to mi je jako bitno. Ja ne znam da je stavim pa ako neko zna da mi pomogne kako da je ubacim u ovu vec uradjenu stranicu neka mi objasni ako nije problem. To mi treba za skolu za sredu, a nisam stigo ranije da to sredim. Ako je neko bas voljan da pomogne moze da mi ostavi i mail pa da mu ja posaljem ovu prezentaciju web strane i on da mi stavi makar jedan primer jave i da mi uzvrati mailom, ako ga mrzi da mi ovako objasnjava. Fajl nije velik, ima manje od 200 kb. Cekam odgovor i nadam se da ce neko da uspe da mi pomogne do srede.
Pozdrav i hvala unapred.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvije gotovo identicne teme spojene...
Neso, samo jedan od dva tvoja gotovo identicna posta je ostavljen.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
StefAnT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 23
Mesto: Ub

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uploaduješ negde Joomla!, raspakuješ je i počneš da radiš sajt. Na netu ima dosta templates-a i po meni je lakše od DW i ostalih programa.

Pogledajte http://gradub.my-place.us . Trenutno smo na free hostu, još smo u probnom periodu (ne od hosta, nego u vezi sa izgledom itd), ali nesmetano funkcionišemo. Nismo hteli ništa u Flash-u, niti ga ima na sajtu.

Moram da napomenem da je sa Joomlom moguće napraviti čudo, tako da ko počinje sa izradom sajta, neka proba. Wink
 
freepisac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2015
Poruke: 4
Mesto: Sredozemlje

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 23, 2015 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kreni prvo s nekom knjigom ,,web design" zatim

html, css, java i ostalo

_________________
freepisac.blogspot.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Kako da napravim sajt? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon