www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bojan Tomovic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ana111 je napisao/la sledeće:
Nikada mi se nije dopadao..On i Blizanci su mi trenutno najsmesnije pojave na nasoj sceni..


Apsolutno se slazem s tobom. On i Blizanci Mad Uzas jedan. Sto se tice pjesama, ako pise sam pjesme, to je onda za svaku pohvalu, ali meni se uopce ne svidjaju hehe...
Ali dobro, tko voli nek izvoli =D


 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retardirani idiot...Znaci ovo je najiskrenije

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odvratan mi je,sav neki zalizan,mali i smesan...al par pesama mogu da otslusam

_________________
B & M
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro pjeva sve njegove pjesme su odlične
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smesan je kao bioskop,katastrofa

_________________
FDGV FGBFG
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ga slusati... ima mi zanimljiv glas.. posebno volim "Nisam te zaboravio"...
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao pojava je smesan
pesma mi se svidja nisam te zaboravio
ma oket su mu pesmice svaka cast

_________________
vera,ljubav,nada
 
anhelika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 12
Mesto: GFGFGFG

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da ga smislim. Pjesme su mu glupe (kao i svim izvodjacima nase nam drage Grand produkcije) a i on je sav smijesan i ima iritirajuci glas...
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kako tek plese...komedija majkemi! Sto se pjesama tice svidja mi se "Nisam te zaboravio".
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2007 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzasan je, pjesme su mu glupe do bola
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super pjeva,mnogo mi se svidjaju njegove pjesme...i skoro sve pjesme su mu hitovi...a i ove nove su dobre...

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Do malopre nisam znala ko je taj, potražih ga na netu i...qq...pravi je brđanin! Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Bojan Tomovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon