www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tanja Savic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vedranvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 71

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja po mom mišljenju ima dobre pjesme, koje nažalost brzo dosade. Uz pjesmu Za moje dobro, sviđa mi se Stani tugo i Tako mlada...
Ovaj album je super ali nadam se da ce joj svaki sljedeći album biti bolji od prethodnog.


 
dorchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super mi je pjesma, al već pomalo dosadna

_________________
and when I try to sleep,
the drugs I've taken are killing me...
I think of you to ease my pain- but you're so far
 
Tanja_fenka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 2

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Moje mi6lenje Na vrh strane Na dno strane

Zasto krivite Tanju,sto su neke tekstove bezvezni?Nije ona tekstopisac,vec Marina Tucakovic!Tanja je morala samo da zapise pesme,koje su joj producenti odabrali-ne moze da se porekne da ih je odlicno otpevala!Da,istina je da "Tako mlada" i "Kao brodovi" imaju suvise abstraktne tekstove,ali nijihova muzika je vrlo moderna,lepa i Tanjin glas je divan,super su otpevane!Sve ostale pesme su vrlo stojnostne-moje favorite su "Minut ljubavi" i "Zasto me u obraz ljubis". Razz

_________________
Volim Tanja svim srcem!
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima par dobrih pjesama mada je izlapila vec
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su joj pjesme tako mlada, zašto me u obraz ljubiš, za moje dobro a druge nisu baš nešto!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
vecaveca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 35
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pjesma je bila dobra samo je brzo isfurala
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđa mi se jer je previše komercijalna
 
gocili23
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicno peva i jos joj je bolji album.
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to super pjesma...pozdrav..

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije losa pjevacica ... slatka djevojcica ...!

vidjecemo za par godina kako ce se ponasati ...
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlichna je pesma, a odlichan i album, nekako mi je u stilu Seke Aleksic.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
Tanja_fenka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 2

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Tako mlada" je odlicna pesma i celi album je super!Moja top lista bi ovako izgledala:
1."Minut ljubavi"/"Tako mlada"
2."Zasto me u obraz ljubis"
3."Za moje dobro"
4."Stani tugo"
5."Kao brodovi"
6."Igracka"
7."U godini jedan dan"
Stvarno je mn. slatka i izgleda divno-i ranije i sada!Deluje kao fina,prirodna,neuzvezdanila se devojka!Da,videcemo dali posle par godina ce se ponasati tako lepo kao sada-nadam se da se nece uzvezdaniti,jer fanove to ne vole i mn. ce ih razocarati,ako se to desi!Zasada je super!Taj album se nadam da ce i doneti neku nagradu-zasluzuje!Nadam se da ce sledeci album biti jos bolji-uvek moze da bude bolje!Ima veliki talenat,tako da je neizbezno ceka megauspesna kariera-pitanje e samo dali ce znati da na najbolji nacin iskoristi taj talenat.Zelim joj puno uspeha! Razz

_________________
Volim Tanja svim srcem!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Tanja Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon