www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tanja Savic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vedran31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 411
Mesto: Labin

brunei.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

album joj je za deset a pijesma nema rijeci, stvarno vaka se stvar cekala duze vrijeme i stvarno je hit ,, samo naprijed Tanja


_________________
driver
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako mlada...tako mlada...a vec trudna (bar se tako pise)....hehehe
Sto se tice albuma...solidan je...gledao sam je dva puta u Odzacima uzivo...i super je....bas ovog petka gostuju i nove zvezde granda

_________________


Love don't let me go
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put kad sam cula mislila sam da je odlicna a sad mi je vec dosadila...
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Tanja odlicna pevacica i nije sponzorusa kao Slavica a najbolja mi je pesma minut ljubavi
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: T. Savic - Tako mlada Na vrh strane Na dno strane

Album mi se ne svidja, a posebno mi se ne svidja naslovna pesma. Izuzetak je izvanredna pesma "U godini jedan dan" - duet sa Darkom i eventualno "Kao brodovi".
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta da kazem...odlicno pjeva, da ne pjeva ne bi bila Grand Zvezda, a ima i tri pjesme koje mi se dopadaju...Ona prva koju je snimila Za Moje Dobro , pa Tako Mlada, i ubjedljivo najaca Zasto Me u Obraz Ljubis Very Happy

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njena nova pesma suknjica je ok samo sto u taj ritam nemozes bas se veseliti...jedva cekam njen noviji album,nadam se da necemo se razocarati...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa. pesma suknjica nije sa albuma "Tako mlada" vec ce biti na novom albumu. Wink
Tako da.... Rolling Eyes
Sto se tice tog albuma, pesme su mi ok, tako mlada je mnogo dora pesma, takodje pesma kao Brodovi, je mnogo dobra...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje pjesme su mi Minut ljubavi, Igračka i Za moje dobro.
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To joj je najbolja pesma!Dobra je i Minut ljubavi!
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam tanju
njem album je odlican
ni jedna pesme nije bezveze
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suknjica je grozna pesma koprica Cecu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Tanja Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon