www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dee monk
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Dee monk Na vrh strane Na dno strane

sigurno ste culi pesmu samo zelim da znam, a kad vam neko kaze ko peva samo kazete aaaaaaaaaaa, pitao bih neke starije koji se mozda secaju sta misle o radu ove dance grupe, i jer znaju spisak pesama sa nekog njihovog cd-a

 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zelim da znam je stvarno bila hit, ali ja nazalost ne znam ni jednu pesmu od Dee Monka sem te, cak ni ne znam da li su ikada izdali album

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam jos jednu pesmu zove se dolazi nam iz visina, ali ono, nije nesto ali sam cuo da su nekada imali stvarno super hitove

evo nasao sam naslove par pesama dee monka
Dee Monk - Dala Bih Ti Sve.mp3
Dee Monk - Dolazi Nam Iz Visina.mp3
Dee Monk - Ne Odlazi.mp3
Dee Monk - Ne Znam Sta Cu.mp3
Dee Monk - Uzmi Me.mp3
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zelim da znam je jedina njihova dobra, i nasa (SRB) najbolja dance pesma ikada...

_________________
SlatkaMala
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DAAA!!!! "Samo zelim da znam", na vrh mi jezika bilo! A imam jos jednu pesmu njihovu na kompu, "Ne znam kad i ne znam gde", ali je losija od ove prethodne.
 
bobem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 46
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neces mi verovati,ali ja sam malo pre slusao tu pesmu na kompu.Bas je volim i cesto je pustim.U to vreme je bila poznata i pesma "tek je 12 sati",nije njihova,ali je ok.
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
DAAA!!!! "Samo zelim da znam", na vrh mi jezika bilo! A imam jos jednu pesmu njihovu na kompu, "Ne znam kad i ne znam gde", ali je losija od ove prethodne.


e pa lose si informisan pesmu ne znam kad i ne znam gde ne peva dee monk, nego may day 8)
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se te pesme ali grupe kao grupe ne ali je pesma zaista fantasticna

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja nikad nisam video ni jedan njihov spot ili ih video na tv-u
 
vujo91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 115

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam, oni su Croatani... i veliki hit koji i dan danas pustam SAMO ZELIM DA ZNAM..

Nedavno ,203. Dream Team je izdao pesmu SAMO ZELIM DA ZNAM, koju je otpevala Cekily koja je obrada te pesme!

_________________
Idem šorom, i šutiram kamičke..
Svi već vide da sam željan.... rakije Ličke
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LekicB: e pa lose si informisan pesmu ne znam kad i ne znam gde ne peva dee monk, nego may day
Izvinjavam se, tako mi se zove fajl na kompu, "Dee monk - Ne znam kad i ne znam gde"... Confused
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lookitj je napisao/la sledeće:
LekicB: e pa lose si informisan pesmu ne znam kad i ne znam gde ne peva dee monk, nego may day
Izvinjavam se, tako mi se zove fajl na kompu, "Dee monk - Ne znam kad i ne znam gde"... Confused
ma opusteno ne moras da se izvinjavas, hteo sam samo da te obavestim da promenis naziv Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dee monk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon