www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dee monk
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zelim da znam je stvarno bila hit, ali ja ne znam ni jednu pesmu od Dee Monka sem te !


_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napisao sam na predhodnoj strani nazive nekih pesama, probajte da ih nadjete stvrano su dobre
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi, diesel vreme- najjace vreme wice, energija ,doktor iggy, djogani,funky G, dee monk, beat streat,ET,dar mar, dobar los zao, may day, najbolja muzika ikad napravljena kod nas Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ljudi, diesel vreme- najjace vreme wice, energija ,doktor iggy, djogani,funky G, dee monk, beat streat,ET,dar mar, dobar los zao, may day, najbolja muzika ikad napravljena kod nas

tako je to su bili dani, zivele vesele 90-te 8)

zamolio bih nekoga ako slucajno ima neku sliku ili jos bolje spot da me obavesti, ili jos bolje da postavi.
hvala unapred!!!

Edit by PiNkLaDy...spojila sam ti poruke... Exclamation
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Samo zelim da znam" je kultna stvar, domaci classic, pesma koja je obelezila dance muziku devedesetih, i danas neprevazidjena, poslusham je s vremena na vreme, vrati uspomene i dobre emocije Wink

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dee Monk - Samo zelim da znam, je postala legenda, nigde se nepusta, ali svi znaju za nju i obozavaju je, mislim da ova pesma nikad nece biti zaboravljena!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno...pa ja obozavam muziku 90-ih a pogotovo njih

_________________


Love don't let me go
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da se ne secam najveceg hita od dee monka samo zelim da znam
 
bokidj
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 62

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zelim da znam je najbolja dance pesma ikada. Takodje i svi spot za pesmu je bio zaista odlican, i mnogo razlicit, do sada nije snimljen takav spot kod nas. svaka im cast na tome. Takodje, mnogo dobra pesma "Dok tonem u mrak". pozdrav za sve ljubitelje dance muzike '90-ih.
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad cula za grupu,al za pesmu jesam...vrh je
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 5:24 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Jedna od retkih dens grupa devedesetih koja je bez imalo reklame bila vro slušana na radio stanica a bogami pesma Samo želim da znam se i danas vrlo često može čuti na radiju!!!
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se sjecam kroz maglu a bjehose dobra dance grupa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dee monk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon