www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sinan Sakic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Yaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 11
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loš novi album, ali stare pesme su bolje. Npr. Na balkanu, Zaljubljen u tebe itd.....


_________________
J n P 4ever
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinan je legenda i uvijek ce to ostati, vise slusam njegove stare pjesme ali ni zadnji albumi nisu losi!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim njegovu muziku,ne prija mi taj zvuk Neutral

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek ostaje isti i obožavam ga slušati. Pesma ''Trezan'' je bila i zauvek ostala hit koji ću rado slušati u bilo koje doba dana i noći.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Uvek ostaje isti i obožavam ga slušati. Pesma ''Trezan'' je bila i zauvek ostala hit koji ću rado slušati u bilo koje doba dana i noći.


Slazem se, ta je pjesma stara i uvijek je rado poslusam jer a hitovi se znaju prepoznati kad su popularni godinama.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ga baš ali ima nekoliko dobrih pesama kao što su Lepa do bola , Umreću s osmehom , Blizanci.Te 3 mi se najviše sviđaju.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem na koncert, idem na koncert Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car! Jedan od retkih ljudi koji se nije povinovao modernim tokovima, dostojanstven, ne pravi od sebe svasta i ne rusi ugled gradjen 30 godina kao tzv "kralj narodne muzike" Saban Saulic koji je pao na niske grane i drugi njemu slicni sa naocarima i bez njih.

Na Balkanu
Ja ne volim recima vec srcem
Ja poklanjam zlatnu burmu
Jos uvek te cekam
Pevaj mi o njoj
Zaljubljen u tebe
Mene kuci niko ne ceka
Ne trazi je sine
Lagala si

i mnoge druge...

_________________
~Duo de la muerte~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
idem na koncert, idem na koncert Mr. Green


kumo! zar se nismo dogovorile da se ova bruka javno ne priznaje? Rolling Eyes Mr. Green

inace, meni se sinanova pesma 'sunce moje' neverovatno svidja...'lepa do bola' je dosta dobra (sem onog dela 'da ti se izvinem...' wtf?!)...ostalo...jock

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinan je dobar stari pivač.
Volin ga slušat i iman njegovu cilu diskografiju. Cool

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
idem na koncert, idem na koncert Mr. Green


kumo! zar se nismo dogovorile da se ova bruka javno ne priznaje? Rolling Eyes Mr. Green

inace, meni se sinanova pesma 'sunce moje' neverovatno svidja...'lepa do bola' je dosta dobra (sem onog dela 'da ti se izvinem...' wtf?!)...ostalo...jock


sta cu, namerno se izlanuh Mr. Green

vidim da cu te voditi sa sobom Mr. Green

jao, kad zapeva, hajdmo dalje moja tugo.......qq

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne treba komentarisati takvog pevaca......covek razbija.... Mr. Green Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sinan Sakic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon