www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Natasa Kojic Tasa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ni najmanje ne svidja...nema neki poseban i kvalitetan glas,ni pesme joj nisu nista posebno...a fizicki mozda bi mi bila simpaticnija da nije onako sva iskrivljena... Rolling Eyes


_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
djonzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na novom albumu, koji ce se uskoro naci u prodaju, promenila je nacin pevanja tako da sad njene pesme i lice na nesto. Ali igranje... Katastrofa!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

organski je ne podnosim..nema ni glas ni pesme ni scensk ponasanje..samo poznatog tatu koji je forsira..mislim glupost...slusala sam je (silom prilika) uzivo.uzas zivi Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
shecky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako me nervira Tasa, skroz je plasticna i ruzne su joj pesme Smile
 
KUKURIKU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ako je ne volim toliko, pesma "Dobre devojke" nije losha.
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pjeva lose ... kolicina pjesma mi se svidja iso kao sto joj cale odpjevao.
samo ona uopste nije lijepa djevojka ....

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako mi je bas bezvezna... Rolling Eyes

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jako odvratna,ni glasa,ni izgled,ni pesme,bas nista...zahvaljajuci njenom ocu je na tv,inace ostala bi obicna devojka kao i svi.
 
rade1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 73

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije losa ima par dobrih pesma a izgled nije bas nesto dobar.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ta devojka meni ide po zivcima, sve je smesno...Jedna od iritirajucih pojava koju kad vidim menjam kanal. A i nema 2 ciste s pevanjem..

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali ne mogu da verujem da postoje ljudi koji bi kupili njen CD..mislim svaka cast svakome o ukusima ne treba raspravljati ali...uzasava me...stav pesme, glas, izgled, imidz,,stajling...vrsta muzike..ama sve Evil or Very Mad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi jasno kako neko ko nimalo ne oseca ritam moze da se bavi muzikom(mislim na njeno igranje)!!!
devojka samo zapinje za svoje noge dok peva,par puta se mogla posteno ubiti na sceni...i umorim se gledajuci je kako setka levo-desno uvek istom putanjom.....to me strasno iritira tako da mi odvuce svu paznju i onda ni ne slusam pesme i kako peva...

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Natasa Kojic Tasa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon