www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Saban Saulic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Medju najboljih pesama.Mislim da vam se svidja i ova nova ..Sadrvani Laughing

 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolja od Sabanovih novih pjesma: Sve na svoje
a od starijih: Gordana Laughing
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je strava. I meni se vise svidja nego njegove etare...

_________________
SlatkaMala
 
sahson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 94

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da mu je ta pjesma jedna od najboljih dobra muzika i rijeci sve je super

_________________
sta ima jos
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma je drama može proć kad si sa društvom i kad si sa curom

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam tu pesmu jer me podseca na jedan najvaznij trenutak mog zivota .. a ni saban nema tako lose pesme sve su dobro po njihov n acin
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma koja je obelezila maj pre tri godine kada sam sa gimnazijom prvi put isao na ekskurziju.......eh...kada se samo setim....................Od kad te nema ja nemam sna i svaki dan je ko godina..ma samo da si samnom dao bih sve...jer kad me varas ti me varas najbolje Very Happy

_________________


Love don't let me go
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wow, valjda ce sad da sledi streljanje za mene, ali meni se ta pesma i ne svidja bas! Rolling Eyes Confused

Mislim, tekst je dobar i muzika isto, ali nista posebno!

"Nema majko nista od tvog veselja" je meni najlepsa pesma od njegovih novih pesama, a ipak su mi njegove stare pesmice zakon!

"Dodji za bolje sutra", "S namerom dodjoh u veliki grad", "Uvenuce narcis beli", "Dva galeba bela", itd. su hitovi koji su se u moje srce urezali! Wink
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je strava, ali ima on ipak jos boljih pesma "Gordana", "Avantura"
"Bio Sam Pijanac"
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! pjesma mi se jako svidja i jedna je od onih kojim sa uvijek rado vracam! ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 3:00 am    Naslov poruke: Saban Na vrh strane Na dno strane

Pesma "Ti me varas najbolje" je odlicna pesma, ali u svojoj karijeri Saban Saulic je imao i boljih: "Eh sto nisam lancic mali", "Odlazis, odlazis", "S' namerom dodjoh u veliki grad", "Dva galeba bela".
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam neka obozavateljka za sabana ali ta pesma je bas dobra i postala veliki hit Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Saban Saulic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon