www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Saban Saulic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je Saban jedan od najboljih pevaca na estradi, svaka njegova pesma je zakon.
Svaka u srce pogadja...



 
DankoKG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 122
Mesto: KG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubedljivo jedan od najboljih nasih pevaca,pogotovo uzivo kada peva,svaka mu cast
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Re: Saban Saulic Na vrh strane Na dno strane

SLAKI33 je napisao/la sledeće:
Sta mislite o njemu ?
Sta mislite o ovoj pesmi, "Ti me varas najbolje" ja mislim da je najbolja u Sabanovoj istoriji! 8)


vidim da si jos jako mlada dok ti je ta najbolje pjesma u Sabanovoj historiji Wink

meni je najljepsa ,,znam ti bolnu tacku''.
ali inace nisam odusevljen od sabana, ima nekoliko pjesama koje su lijepe i to je to.

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena pesma je "Bio sam pijanac" al nije jedina ima i Gordana, Avantura i Ja sam nasem sinu i otac i majka....i jaooo
 
panter panta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve njegove pesme su dobre najbolja je s namerom podjoh u veliki grad
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saban Saulic mi je jeden od najboljih pjevaca sto se tice
narodnjaka ...naj pjesma srno moja malena,uvenece narcis beli
njegov novi album je stvarno extra svaka cast !! Very Happy
uzivo pjeva vrlo dobro ...bila sam vise puta na njegovim koncertima Laughing
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 6:06 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je on jedini od starijih pevača koji na svojim novim CD-ima još nije otpevao neku glupost.Sve radi u granicama pristojnosti!
 
ajd docu ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma za sabana se nema sta reci kralj nad kraljevima kad je on poceo pjevati ja se nisam ni rodio
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je, najbolja od novijih pesama, ali koja moze da se uporedi sa Odlazis, odlazis
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Re: Aco Na vrh strane Na dno strane

Aco91 je napisao/la sledeće:
Mislim da je on jedini od starijih pevača koji na svojim novim CD-ima još nije otpevao neku glupost.Sve radi u granicama pristojnosti!


Ja se sa tobom ne mogu sloziti, a siguran sam i mnogi koji vole staru, pravu narodnu muziku!
Saban Saulic peva extra, nekada je imao izuzetne pesme, ostalo je upamceno nebrojeno hitova, ali to je bilo ranije, svaki skoriji album mu je sr*nje nevidjeno... Nije otpevao neku glupost? A kakva pesma je "Kolovodja djavo"? Reci mi tri pesme sa poslednja tri albuma da se slusaju i dalje? Nema, ne mozes reci ni za jednu! Sve se zaboravilo! A razlog tome je sto Saban Saulic vise ne peva narodnu muziku! Stari, dobri Saban Saulic vise ne postoji! Sada postoji samo Saban koji peva ovu novu, turbofolk muziku koja je po meni jedno veliko sr*nje, i pitanje je da li mozes da na albumu izdvojis JEDNU pesmu da vredi sa celog albuma!!!Tako da o tome da nije otpevao neku glupost na novim CD-ovima, o tome nema reci, naravno da je otpevao, i ne jednu nego mnoooogo gluposti!!!

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: aj Na vrh strane Na dno strane

za mene je najbolja njegova pjesma Lepa do bola... jedna od najboljih pjesama dosad u 2006.
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onako nemam neko misljenje o njemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Saban Saulic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon