www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako narezati DVD sa DvX
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
srbomil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 82

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 8:00 am    Naslov poruke: kako narezati DVD sa DvX Na vrh strane Na dno strane

Ma početnik a hoće nešto, moj prijatelj ima 10 CD na DvX to su sve slike i lični filmovi. Može to sve da gleda kod mene, ali on hoće svoje.Pleyer
za DvX nema, Kupio bi DVD pleyer pa na tv, da li je to izvodljivo, kako prebaciti sve to na DVD


 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Slike nisu problem, mislim da svaki DVD dozvoljava pregled slika sa CD-a.
2. Prebacivanje je izvodljivo ali zahteva dosta vremena i poznavanja rada odgovarajucih programa. Mislim da sam video neke teme na ovim forumima ("Cyber Svet"), prelistaj starije teme i tu ces mozda naci, ali...
3. Zasto ne kupi DVD sa podrskom za DivX!? Razlika je od 5 do 15-tak eura...
4. Video sam nekoliko radnji koje prodaju ovakve uredjaje bas u Krusevcu (krajem Aprila). Ne znam tacno adresu ali kad ides od spomenika prema centru, sa leve strane ima jedna velika radnja sva u staklu, za prodaju racunara. Mislim da se iza nje nalazi (malo uvucena) neka robna kuca... Tu sam video DVD plejere sa podrskom za DivX i tu sam i kupio svoj...

Pozdrav!
 
mikacu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Win DVD Na vrh strane Na dno strane

potrazi malo na google al mislim da ima program koji ze zove win dvd creator on moze da prebacuje i sa vhs-a na DVD naravno ako imas TV kartu.Nisam siguran da se bas tako zove al znam da ga proizvodi ista firma kao i win DVD player. Intervideo ja mislim da se tako zove firma.
 
dejanxp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nero Burning Rom stavi na VIDEO CD i ubaci movies koje hoces. Samo sto moras imati DVD-RW ako su duzi filmovi da snimas na DVD. Very Happy
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za takve stvari je najbolje napraviti takozvane mpeg2 fajlove. Njih čita svaki DVD standalone player i kvalitet je dobar. Program se zove TMPGEnc i u saradnji sa ffdshow-om je veoma moćna alatka Smile
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice slika Himzo ti je objasnio. To ti nije problem uopste. Nema tog DVD plejera danas da ne moze citati slike.

Ako zelis filmove da prebacis iz DivX u DVD. Koristi sledece programe:
DVD Santa - on ti konvertuje u DVD format.
CloneDVD - program da snimis DVD film.

Izasao je jedan novi konvertor sto radi dosta brze od DVD Sante, ali nije mi trenutno ovde, a ime mu nisam zapamtio. Uglavnom javicu ti kako se zove pa njega mozes koristiti umesto DVD Sante.
Ja licno posle konvertovanja u DVD, posle DVD Sante prodjem kasnije sa DVD Shrink-om pre snimanja na DVD.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

el postoji neki program za smanjivanje dvd filma 4.7

_________________
dj's
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastavi ovako i bices banovan.

_________________
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu virtual dub i tmpgenc urezes prevod i sa vso divxtodvd prebacis u dvd
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji program vhs to divx pa posle njega iskoristi program divx to dvd imas ih na netu da ih skines a cak sam skoro video i program koji vhs mozze da konvertuje u dvd

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dubtmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roxio paket za obradu videa i muzike ima opcije konvertovanja DivX u DVD. Takodje i najnovija verzija Programa Ulead DVD Movie Factory 4.0 ima slicnu opciju. Preporucujem da se skinu ovi programi, pronadju crackovi na internetu (www.astalavista.box.sk).
Prijatan rad i eksperimentisanje.
 
dubtmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ala mi je administrator dao nadimak "zbunjeni korisnik".

Takodje postoji program DivXtoDVD. Potrazite ga uz pomoc Googl-a.
Pozdrav.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> kako narezati DVD sa DvX Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon