www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj Na vrh strane Na dno strane

koliko su popularni narodnjaci u hrvatskoj?

moje misljenje je da su narodnjaci jako popularni u hrvatskoj pogotovo u zadnje vrijeme,to je sad kod nas in.nema diskoteke di se ne slusaju narodnjaci,evo jucer je u jednoj diskoteci u zagrebu seka aleksic odrzala koncert.bio sam na njemu i mogu vam reci da je diskoteka bila prepuna.to je jos jedan dokaz koliko se slusaju ovdje narodnjaci


 
maza34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 54

PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako vecina ne zeli da prizna....narodnjaci su nadmasili ocekivanja....

svuda se vrate ,samo javnosta nece da prizna da su najjjjbolji

Edit by ULT_RAS Arrow sve ovo moze u jednu poruku Exclamation
 
Anita-atinA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 31 Jul 2004
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim naradnu muziku, i volim kad sam u Zagrebu da idem u BEST i LUDNICU, volila, volim i voljetu cu narodnjake i turbo folk Razz
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta su popularni,možda čak i malo previše al nea veze! 8)

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
maza34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 54

PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

licno sam bila tamo i vjerujte mi da je ludnica...obozavaju se kao i kod nas ,u nekom mjestima i vise...
 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ih posvuda.. dosta su popularni.. pogotovo medju elitom.. svatko ima svoj ukus... meni su isto dobri.. ali ne svi...

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
kvecenaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 7:24 am    Naslov poruke: Folk u RH Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima iz hrvatske! Kod nas pale narodnjaci sve u 16! Ja ih skupljam na mp3cama i kad je fešta, sve grmi od harmonike - a kad krene kolo. . ! Aaaaaaaaaaaaaaaaq! ! ! Twisted Evil
 
ballak
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 64
Mesto: cacak

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma slusaju svi,samo nece da priznaju
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma istina, necu reci da bas svi slusaju, al velika vecina slusa.... Samo me malo nervira sto se previse trude da tu istu muziku prepjevaju neki lokalni pjevaci, cisto da im ne bi parala usi ekavica i uopste srpski jezik.... A to naravno zvuci smijesno. Osim toga, pomalo kaskaju za novijom muzikom, pa sto je kod njih aktuelno kod nas je vec odavno isfurano.... 8)

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
SLAKI33
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 760
Mesto: U snovima mnogih...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da su popularni,i retki nisu culi za njihovu folk zvezdu Sneki! 8)
 
picimoj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2004
Poruke: 44
Mesto: Francuska/ Brus, Srbija

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u makarskoj pre 3 godine i samo u jedan jedini lokal su pustali narodnu muziku
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb grmi od turbo folka najviše... znam jer sam u središtuzbivnja tako da je suvišno uopće o tome razgovarati... U bosni isto tako a u srbiji neznam jer nisam imao prilike da provedem duže vremena tamo...bio sam bezbroj puta u novom sadu i tamo se sluša, u beogradu sam bio jedno 3 puta ali ne dovoljno dugo da vidim kako je kod njih to... Wink

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon