www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ifrit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Užasno su popularni... ja ih osobno OBOŽAVAM

 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a daj mi reci tko ih ovdje kod nas ne obozava.svi ih vole ali njih pola nece priznati da to vole.nema feste bez harmonike!!!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
MrGood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tomislav horvat je napisao/la sledeće:
a daj mi reci tko ih ovdje kod nas ne obozava.svi ih vole ali njih pola nece priznati da to vole.nema feste bez harmonike!!!


Ja ih ne volim niti cu ih ikada voljeti!

Ali da me netko ovdje ne bi napao da sam umisljeni Hrvat koji se stidi Balkana, citirat cu srpskog rock kriticara Petra Lazica koji je u knjizi "Top 100 (ex)Yu albuma" napisao sljedece:

"dok hodam drugacijim beogradskim plocnicima no sto su bili u vreme moje mladosti, dok sa svih strana napadaju nekakvi zvuci koji su nekada stizali samo do Sapca a danas ujedaju neduzne prolaznike u samom centru Beograda, shvatam da mi najvise nedostaju upravo Filigranski plocnici od Azre"

Eto, pa neka ovo svatko shavti kako hoce... Spreman sam za polemiku Twisted Evil
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam ja puno takvih ko ti sta su govorili da mrze narodnjake a evo ih danas sve ih znaju.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja ih ne volim niti cu ih ikada voljeti!

Ali da me netko ovdje ne bi napao da sam umisljeni Hrvat koji se stidi Balkana, citirat cu srpskog rock kriticara Petra Lazica koji je u knjizi "Top 100 (ex)Yu albuma" napisao sljedece:

"dok hodam drugacijim beogradskim plocnicima no sto su bili u vreme moje mladosti, dok sa svih strana napadaju nekakvi zvuci koji su nekada stizali samo do Sapca a danas ujedaju neduzne prolaznike u samom centru Beograda, shvatam da mi najvise nedostaju upravo Filigranski plocnici od Azre"

Eto, pa neka ovo svatko shavti kako hoce... Spreman sam za polemiku
svaka cast! :kapa:




Citat:
znam ja puno takvih ko ti sta su govorili da mrze narodnjake a evo ih danas sve ih znaju.

evo ja ih ne podnosim,gade mi se te pjesme,ne zbog harmonike ili ne umjetnickih melodija,odnosno pokradenih melodija,vec zbog tako jadnih i odvratnih tekstova,najnizih od najnizih! (cast izuzecima;kojih je jako malo)
a pazi...znam svaki tekst,ne zato sto zato zelim da znam ili sto se meni to slusa,ili sto ja doma to slusam; vec zato sto smo danas kad izadjemo u grad primorani to slusati! ja bar imam dovoljno svjesti da cujem o kakvim se gadostima tu pjeva....al sto ce biti s nasom djecom,curicama od 5godina je to normalno one s tim zive i ko zna u sto ce izrasti!

nadam se da je to samo trenutni trend(pjevati o varanju,golotinji i najnizim stvarima) i da ce uskoro prestati. ja bi to zabranila zakonom, da ne deformisemo svjest nase djece i da im imamo mogucnost ugraditi u glavu prave vrijednosti!a ove glupe pjesme nam to ne dopustaju!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Nikki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta su popularni, ja i moji frendovi ih slusamo...................... Very Happy

_________________
Ništa nije dobro kao kada netko cilja u vas i promaši.

Oni koji ne uče povijest, ponavljat će greške. Oni koji uče, pronaći će druge načine za greške!
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e vidis ja znam svaki tekst zato sto obozavam narodnjake.ne vidim sta u tome ima lose svatko voli sta se njemu svidja Very Happy

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je stvar svacijeg osobnog ukusa, oni koji ih vole razumijem ih jer i ja ih slusam. Oni koji ih ne vole razumoijem i njih, jer mozda im se stvarno ne svidaju. Neke politicke razloge uopce ne dozivljavam.

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-hiljadu ljudi u moje grudi veceras gleda,a ja jos ogram

-nisam ti ja nocas zena,nije ovo krevet njen,ja sam samo ziva vatra a ti moj sexy biznisman

-hajde otprati je kuci,brzo proci ce nam noc,pogled tvoj ce me dovuci zovem votku u pomoc; hajde vodi je da spava,slazi da si umorna pa joj bar do jutra budi neveran.

-ima da gori dok me skidas vrelim pogledom i ma da zna da bi se nje zbog mene odreko i na da sluti da zbog toga nisam noramalna bas mi se svidja tvoja djevojka

-ikoristi moje mane,sutra pricaj na sve strane da ovakvu nisi imao, neka cuje neka sazna,to neka mu bude kazna sto se samnom samo igrao...neka cuje neka tuguje.

-prevari me samo me ne osatvljaj...

to je samo dio,one koje su mi prve pale na pamet...dal itko razumoje o kako niskim stvarima se tu pjeva? kolko to unistava moralna nacela ljudi,uz kakve tekstove nase djevojcice drastaju? kako im objasniti sto je normalno kad su sve pjesme takve? zene same o sebi pjevaju ko o najvecim dr*ljama..zar ima nesto nize od toga?

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tebi se to ne svidja svatko ima svoj ukus.ali moras priznati da masa obozava te pjesme kakav god one tekst imale.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
MrGood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tomislav horvat je napisao/la sledeće:
znam ja puno takvih ko ti sta su govorili da mrze narodnjake a evo ih danas sve ih znaju.


Nisam napisao da ih mrzim, nego da ih ne volim niti ih slusam. Zato mi nije jasno zasto me trpas u kos s onima koji govore da ih mrze a da ih zapravo sve znaju?

Ja stvarno ne znam niti jedan tekst narodnjaka, jer ga naprosto ne stignem nauciti kada greskom pored mene nabrzinu projuri neki nabrijani bmw s odvrnutim tandrkanjem do daske :shocked!: A na mjesta gdje se oni pustaju srecom ne zalazim.

Ja slusam glazbu!! A oni koji slusaju narodnjake misleci da je to isto glazba - varaju se. To je njihova potreba za trenutacnom amnezijom vlastitog mozga, a tu onda prestaje svaka prica o glazbenim kvalitetatma narodnjaka, i prelazi se u tematsko podrucje socijalne fenomenologije i psihologije.
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
-hiljadu ljudi u moje grudi veceras gleda,a ja jos ogram

-nisam ti ja nocas zena,nije ovo krevet njen,ja sam samo ziva vatra a ti moj sexy biznisman

-hajde otprati je kuci,brzo proci ce nam noc,pogled tvoj ce me dovuci zovem votku u pomoc; hajde vodi je da spava,slazi da si umorna pa joj bar do jutra budi neveran.

-ima da gori dok me skidas vrelim pogledom i ma da zna da bi se nje zbog mene odreko i na da sluti da zbog toga nisam noramalna bas mi se svidja tvoja djevojka

-ikoristi moje mane,sutra pricaj na sve strane da ovakvu nisi imao, neka cuje neka sazna,to neka mu bude kazna sto se samnom samo igrao...neka cuje neka tuguje.

-prevari me samo me ne osatvljaj...

to je samo dio,one koje su mi prve pale na pamet...dal itko razumoje o kako niskim stvarima se tu pjeva? kolko to unistava moralna nacela ljudi,uz kakve tekstove nase djevojcice drastaju? kako im objasniti sto je normalno kad su sve pjesme takve? zene same o sebi pjevaju ko o najvecim dr*ljama..zar ima nesto nize od toga?


a od kuda ti znas sve te tekstove ako to ne slusas Question

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon